Neosurf bezpieczna płatność w kasynie online

Neoserf w kasynie internetowymWiele osób lubi regularnie lub od czasu do czasu grać w kasynach internetowych. Nie da się jednak ukryć, że obecne prawo hazardowe powoduje, że gra w zagranicznych kasynach jest coraz bardziej ryzykowna. Sporo graczy boi się przyłapania, więc zaczyna korzystać z VPN-u lub innych rozwiązań. Korzystają także z płatności, które dają najwięcej anonimowości. Jedną z takich metod, dzięki którym szybko i bezproblemowo doładujemy konto w kasynie czy u bukmachera, jest Neosurf.

Neosurf - co warto o nim wiedzieć?

Neosurf to coraz bardziej popularna metoda płatności online, która zapewnia nam pełne bezpieczeństwo i sporo anonimowości w sieci. Powstał on w 2004 roku i od tego czasu jako Neosurf Voucher jest lokalną metodą płatności, dzięki której użytkownicy mogą dokonywać płatności u tysięcy sprzedawców. Co najważniejsze, odbywa się to właśnie bez przekazywania ich danych osobistych. Dziś to międzynarodowa usługa, która nadzorowana jest przez Bank of Lithuania. Legalnie prowadzi swoje działania na terenie EOG i UE w ramach Verified Payments UAB. To licencjonowana instytucja pieniądza elektronicznego.

Neosurf pod pewnymi względami możemy porównać choćby z paysafecard, który jest bardzo popularny w naszym kraju. Działa zatem na zasadzie kart przedpłaconych. Umożliwia nam założenie konta, gdzie możemy doładować swoje z pomocą karty debetowej lub kredytowej, za pomocą kuponów Neosurf, międzynarodowego przelewu bankowego czy SEPA. Obok tego można także skorzystać ze zwykłych kart voucherów, które kupimy online bądź w wyznaczonych stacjonarnych punktach sprzedaży. Neosurf nie tylko dostępny jest w Polsce, lecz pozwala na korzystanie z polskojęzycznej strony internetowej. Ponieważ jest dostępny w coraz większej liczbie sklepów, można nim swobodnie płacić w sieci. Opcja bez podawania danych jest o tyle pomocna, że możemy doładować swoje konto w banku, a jedynym śladem będzie użyty numer karty, a nie nasze dane. Coraz więcej kasyn, bukmacherów online współpracuje z Neosurf, więc skorzystanie z kart przedpłaconych nie będzie dla nas problemem.

Jak korzystać z Neosurf w kasynach?

Jak już wspomnieliśmy, Neosurf działa na zasadzie kart przedpłaconych. Oznacza to, że w bardzo prosty sposób możemy skorzystać z tej płatności w kasynie. W wybranym punkcie bądź online nabywamy kupon. Dostępny jest on w nominałach 20, 50, 100, 200, 500 oraz 750 złotych. Każdy z kuponów zawiera z tyłu zakryty kod składający się z 10 losowych cyfr. Naszym zadaniem jest otwarcie płatności w kasynie, wybór Neosurf, a w podanym oknie wpisujemy wspomniany kod. Dzięki temu błyskawicznie i anonimowo nasze środki z kuponu zostaną przelane na konto w kasynie. Papierowy czy elektroniczny kupon staje się potem już nieważny, więc można bezpiecznie się go pozbyć.

Możemy jednak wybrać drugą opcję. Zakładamy sobie konto myNeosurf, gdzie w wybrany sposób doładowujemy swoje saldo. Następnie w kasynie wpłacamy środki właśnie z wykorzystaniem takiego wirtualnego konta. Dzięki temu możemy bardziej kontrolować swoje wydatki, jak i wybierać sumy depozytów, które różnić się będą od tych, jakie są podane na kuponach.

Niestety największym minusem w przypadku Neosurf jest to, że nie mamy możliwości wypłaty ewentualnych wygranych z konta. W związku z tym trzeba poszukać dla siebie innej metody dla wypłat. Na naszej stronie na szczęście pokazujemy także inne metody, dzięki którym można liczyć na bezpieczne i sprawdzone płatności online.


Skomentuj