MuchBetter bezpieczna płatność w kasynie online

muchbetter -  płatność w kasynie onlineW kasynach internetowych i nie tylko coraz częściej szukamy alternatywnych metod płatności. Nie każdy bowiem chce korzystać ze swojej karty płatniczej, konta bankowego, co łatwo można przecież śledzić. Dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się portfele internetowe. Dziś w naszym artykule chcielibyśmy przyjrzeć się MuchBetter.

MuchBetter - co warto wiedzieć?

MuchBetter to specjalna aplikacja mobilna i strona internetowa, która założona została w 2016 roku. Jest to wielokrotnie nagradzana aplikacja e-portfela, dzięki której możemy liczyć na bezpieczną i bardzo pomocną alternatywę dla banków. To rozwiązanie, które w niezwykle skuteczny sposób dba o bezpieczeństwo. Użytkownicy mogą bowiem liczyć na Touch ID, dynamiczne kody bezpieczeństwa, system przeglądu transakcji. MuchBetter może się pochwalić tym, że jako pierwszy na świecie stworzył dynamiczny kod CVV! Polega on na tym, że numer ten nie znajduje się na odwrocie karty, lecz jest on przechowywany w samej aplikacji. Zmienia się on dynamicznie po jego użyciu, więc kwestie bezpieczeństwa zostały podniesione na jeszcze wyższy poziom. Każdy z użytkowników może w prosty sposób założyć sobie konto, a następnie zacząć z niego korzystać. Można sobie zamówić do konta za darmo kartę MuchBetter Mastercard.

W MuchBetter możemy korzystać z przelewów, natychmiastowych wpłat, prostych płatności online. Sam ten portfel jest licencjonowany i nadzorowany przez brytyjską FCA. Klienci mogą liczyć na fachową obsługę w razie pytań, problemów. Sporo osób ceni sobie ten e-portfel za niskie opłaty, darmowe wpłaty przez kilka popularnych metod, zbieranie punktów lojalnościowych, możliwość wypłacania środków z bankomatów. Z MuchBetter można dziś korzystać w ponad 180 krajach, a same usługi dostępne są w 17 językach.

MuchBetter może się pochwalić wieloma prestiżowymi nagrodami: dla najlepszego programu płatności B2C, innowacji w rozwiązaniach płatniczych, najlepsze rozwiązanie do płatności mobilnych, najlepsze rozwiązanie kart przedpłaconych.

MuchBetter w kasynach online

W coraz większej liczbie kasyn internetowych MuchBetter jest dostępny dla klientów. Doładowanie konta jest niezwykle proste, gdyż po prostu logujemy się na konto i akceptujemy przelew do kasyna. Warto jednak wiedzieć, że najpierw możemy skorzystać z wielu metod doładowania konta MuchBetter. Do wyboru mamy: Astropay Card, BANCO, przelew bankowy i SEPA, Blik, Crypto – BTC, ETH, LTC, XRP, Giropay, Interac Online, Multibanco, Przelewy24, Safetypay, Sofort, UnionPay. Ważne jest dla klientów z Polski to, że możemy skorzystać z kart VISA i MasterCard, przelewu bankowego, Blika czy Przelewy24. W takiej sytuacji można ominąć pewne blokady, które związane są z kasynami i płatnościami z Polski.

Ponieważ możemy korzystać bezpośrednio z konta MuchBetter, jak i również podpiętych do niego kart fizycznych, wirtualnych MaterCard, możemy wedle wygody skorzystać z tej lub drugiej opcji. Każda z nich jest bezpieczna, a przy tym zapewnia szybką transakcję. Samą kartę możemy zapisać w przeglądarce i potem tylko automatycznie je uzupełniać, przyspieszając transakcję. W wielu kasynach jeśli MuchBetter dostępny w formie wpłaty, będzie także możliwy do wypłaty środków z kasyn.


Skomentuj