Jeton - bezpieczna płatność w kasynie online

Jeton płatność w kasynie internetowymW sieci i nie tylko stale poszukujemy nowych metod płatności w kasynach, alternatyw dla tego, do czego jesteśmy od lat przyzwyczajeni. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się portfele internetowe, jak i inne systemy płatności. Zaliczamy do nich także Jeton, który z roku na rok cieszy się uznaniem kolejnych klientów. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się tej płatności i jej obecności w kasynach online.

Jeton - co warto o nim wiedzieć?

Prezentowana przez nas marka Jeton to wirtualny portfel, który został stworzony w 2016 roku. Należy on do brytyjskiej firmy La Orange Ltd. Sukcesywnie zdobywa on popularność, mając obecnie ponad 700 tysięcy zadowolonych klientów. Zarówno strona internetowa, jak i również aplikacja na urządzenia mobilne dostępna jest w języku polskim. Założenie konta jest darmowe, a przy tym niezwykle proste. Jeśli jednak chcemy w pełni korzystać z konta, konieczna jest jego weryfikacja, najlepiej przez dowód osobisty, paszport. Możliwe jest tutaj również założenie konta firmowego.

Sporą zaletą Jetton Wallet jest to, że daje nam możliwość wyboru spośród ponad 40 walut na koncie. W przypadku zasilenia konta możliwa jest błyskawiczna wpłata bez prowizji za pośrednictwem przelewu bankowego, kart płatniczych, jak i kilku innych metod. Jeton umożliwia użytkownikom wymianę walut z całkiem dobrymi kursami, płatności online, przelewy, jak i organizuje dla swoich klientów ciekawe programy lojalnościowe. Szczególnie polecana jest metoda JetonCash, która może być używana na różnych platformach internetowych. Tworzona jest dla nas bowiem swego rodzaju karta wirtualna, voucher online, dzięki której nie musimy udostępniać swoich danych osobowych lub informacji o karcie kredytowej. Wybieramy dla siebie zatem kwotę, obsługiwane waluty, a następnie kupujemy JetonCash u rekomendowanego sprzedawcy. Potem nasze zakupy, wpłaty możemy zrealizować na tysiącach witryn internetowych. Nasz zakupiony voucher jest możliwy do wykorzystania przez 12 miesięcy.

Warto też wiedzieć, że nasze konto Jeton możemy powiązać z kartą płatniczą czy kredytową, jak i kontem bankowym, dzięki czemu sam proces wpłat staje się o wiele szybszy i bezpieczniejszy.

Jeton w kasynach online

Choć Jeton cieszy się coraz większym powodzeniem wśród graczy hazardowych, to jednak wciąż nie jest tak powszechny w kasynach, jak choćby Skrill czy Neteller. Z tego też względu nie zawsze wybrane przez nas kasyno może mieć akurat taką płatność w systemie. Jednak na szczęście bez trudu trochę takich marek hazardowych znajdziemy. Gracze wybierają Jeton między innymi z tego względu, że zapewnia o wiele więcej anonimowości. Nie każdy przecież lubi pozostawiać po sobie sporo śladów online, zwłaszcza w momencie, gdy korzysta z kasyn uznawanych za nielegalne.

Tymczasem Jeton to ciekawa opcja do ukrycia swoich danych. Jeśli bowiem będziemy mieć JetonCash z określoną wartością, to wybierzemy go jako formę depozytu w kasynie, podamy swój token, a środki powędrują na konto w kasynie. Nie będzie zatem widać naszych danych przy płatności. Warto też wiedzieć, że możemy przecież doładować konto w Jeton Wallet z polskiego banku, a potem tymi środkami płacić w kasynie. To pomaga w uniknięciu niektórych blokad. Za każdym razem przy dokonywaniu płatności podajemy nasz Jeton Wallet ID, a następnie wybieramy kwotę. Po przeniesieniu się na stronę Jeton lub w aplikacji, możemy dokonać autoryzacji przelewu.

Możliwe jest także skorzystanie z opcji wypłaty Jeton. Wtedy też przelew na nasze konto będzie traktowany przez sam Jeton jako między użytkownikami tego samego systemu. Normalnie można doładować swoje konto tylko z podpiętego rachunku bankowego.


Skomentuj