Odbierz +60% do 5000€ z Bonusem VIP w BiamoBet

Bonus dla high-rollerów BiamoBetW kasynach online jest pewna grupa graczy, która ceni sobie obstawianie dużych stawek, jak i oczywiście spore depozyty. To też sprawia, że narodziła się tak zwana grupa high-rollerów. Kasyna online traktują ich jak VIP-ów, oferując dodatkowe promocje i nagrody. W BiamoBet dla przykładu nowi klienci mogą liczyć na Bonus VIP do 5000 €.

Prezentowane przez nas kasyno przygotowało na start coś ciekawego dla swoich klientów VIP. Osoby, którym zależy na wysokim bonusie, mogą po założeniu konta wybrać dla siebie z dostępnych opcji Bonus VIP extra 60%. Ten bowiem pozwala na bardzo wysokie doładowanie. O tym, że jest to nietypowa oferta na start, niech już świadczy choćby fakt, że minimalna kwota wpłaty wynosi 500 € lub $, czyli niewiele mniej niż można maksymalnie zdobyć z innych bonusów tego kasyna. Zapewnia ona jednak doładowanie o wartości +60% od depozytu. Maksymalnie można dostać nawet do 5000 € lub $ bonusu. To ogromna kwota, która z pewnością na niejednej osobie robi wrażenie.

Konieczne jest oczywiście spełnienie dodatkowych warunków związanych z bonusem. Ten musi bowiem zostać obrócony 35 razy w czasie 7 dni. Maksymalnie możemy postawić na zakład do 25 € lub $. Nasza kwota najwyższej wygranej z aktywnym bonusem wynosi 10000 € lub $. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

Warto też przypomnieć o innych promocjach, które dostępne są w tym kasynie. Można bowiem na start zamiast bonusu VIP wybrać klasyczną ofertę z bonusem +125% do 600 € lub bonus z kryptowalutami z doładowaniem o wartości +200% do 600 €.

Odbierz bonus VIP do 5000€

Aktualne Promocje BiamoBet


Skomentuj