Odbierz część przegranych środków w PlayFortuna

Cashback  w PlayFortunaCashback to popularny bonus kasynowy, z którego Play Fortuna także skorzystała. Na jej podstawie gracze liczyć mogą na zwrot części zainwestowanych i przegranych środków. W przypadku tej marki cała zasada działa podobnie, aczkolwiek w ramach zwrotu trafi do nich zestaw punktów, nawet do 100 000. Są one niezwykle cenione w kasynie i odpowiadają realnym pieniądzom. Jak zaznacza firma, są one rozliczane w następujący sposób: „Zwrot jest obliczany według następującego wzoru: kwoty depozytów z poprzedniego okresu pomniejszona o kwoty wypłat, minus saldo rachunku w chwili obliczania cashbacku. Mamy również system obliczania punktów za zakłady, których dokonałeś, niezależnie od tego, czy były wygrane czy przegrane.”

Wszystkie punkty cashback zwracane są w każdy piątek, na bazie ostatnio rozegranych 7 dni. Punkty, które otrzymacie można zamieniać na prawdziwą gotówkę albo zachować je na potem, co sprawia, że kumulowane oczka zyskują rzecz jasna na wartości. Maksymalnie zyskać można nawet 10 tysięcy dolarów w gotówce (lub ekwiwalent w walucie z której korzystacie).

Ten program pozwala graczom na drugą szansę, dlatego osoby aktywne zdecydowanie powinny spróbować swoich sił. Pełen regulamin akcji dostępny jest na stronie Play Fortuna.

Cash back odbierz część przegranych środków

Aktualne Promocje PlayFortuna


Skomentuj