Play Fortuna - 100% bonus kasynowy za pierwszy depozyt

Do 500 euro od kasyna w promocji na start

Do 500 euro w bonusie na start w kasynie Play FortunaPlay Fortuna oferuje bonus za rejestrację 100% przy pierwszym depozycie. Jest to pierwsza akcja promocyjna, na jaką natraficie w tym kasynie. Oznacza oczywiście, że przy wpłacie otrzymacie podwojenie środków, które planowaliście zdeponować na swoim koncie. Minimalnie w ten sposób zgarniecie 10 euro, maksymalnie z kolei aż 500 euro. To spora wartość, która pozwoli odpowiednio wdrożyć się w sugerowane nam gry.

Jak piszą na Play Fortuna: „Założenia uczciwej gry wymagają aby obrócić kwotą bonusu 45 razy przed ewentualną wypłatą. Oznacza to, że aby móc dokonać wypłaty bonusu oraz kwoty zdeponowanej, musisz pełną kwotą bonusu i wpłaty obrócić w kasynie 45 razy.” Jedyne o czym należy pamiętać dodatkowo, to fakt, że premia ważna będzie dokładnie przez 30 dni. To właśnie w tym czasie użytkownicy muszą zrealizować podstawowe założenia przedsięwzięcia.

Pamiętajcie, by zawsze zapoznawać się ze szczegółami regulaminów poszczególnych promocji. Jeśli nie będziecie ich przestrzegać, wszelkie środki premiowe mogą zostać anulowane, tym samym przepadną bez możliwości reklamacji.

Odbierz bonus na start w Play Fortuna

Aktualne Promocje PlayFortuna


Skomentuj