Powiększ depozyt o 7% z klubem lojalnościowym Cosmicslot

Cosmic Coins za każdy depozytCosmicSlot jest niezwykle ciekawym kasynem, które potrafi niejednokrotnie zaskoczyć swoich klientów atrakcyjnymi promocjami. Ma także specjalne monety dla graczy, a także sklep, w którym mogą zamieniać je na nagrody. Teraz wprowadzona została oferta, gdzie gracze mogą dostawać 7% bonusu od depozytu, właśnie w postaci coinsów.

W prezentowanym przez nas kasynie znaleźć można interesującą akcję promocyjną związaną z wpłatami na konto. Otóż za każdy niedzielny depozyt w CosmicSlot klienci będą mogli dostać bonus o wartości 7% od kwoty depozytu w postaci Coins na swoje konto. Takie specjalne monety w kasynie można potem oczywiście wymienić na bonusy czy darmowe spiny w specjalnym sklepie bonusowym dostępnym na stronie kasyna. Jeśli chcemy dostać nasze Coins, to możemy je otrzymać za swoje depozyty tylko w niedziele, kiedy to jednocześnie zwrócimy się po nie poprzez czat na żywo lub poprzez adres mailowy: support@cosmicslot.com.

Obliczenie naszych nowych Coins odbywa się na podstawie prostego wzoru: 7% od (depozyt – bonus – wypłata środków). Zdobyć można do 1000 monet w ramach tej promocji. Zarówno bonusy pieniężne, jak i ewentualne wygrane z darmowych spinów należy potem obrócić minimum 50 razy, zanim środki będzie można wypłacić z konta. W czasie wykonywania obrotu można postawić do 20 złotych na jeden zakład.

Na stronie internetowej kasyna można sprawdzić, jak działa sklep z monetami. Możliwe jest bowiem wydanie nawet do 700 monet jednocześnie, co przyniesie nam 200 euro bonusu. Najniższe bonusy to 3 euro za 10 coinsów i 10 spinów za 30 coinsów. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Powiększ depozyt o dodatkowe 7%

Aktualne Promocje CosmicSlot


Skomentuj