Powiększony trzeci depozyt o +100% do 250 EUR w BiamoBet

Bonus od trzeciej wpłaty BiamoBetCoraz częściej kasyna online organizują różnego rodzaju akcje, które zapewniają bonusy nie tylko od pierwszego, lecz i drugiego czy trzeciego depozytu. Z taką sytuacją mamy do czynienia w BiamoBet Casino, gdzie można liczyć na bonus od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty na początek. Przyjrzyjmy się zatem, jak to wygląda.

W kasynie BiamoBet możemy liczyć na bonus od naszej trzeciej wpłaty. Polega on na tym, że koniecznie musimy go aktywować na swoim koncie, a następnie wpłacić depozyt. Ten powinien mieć co najmniej 10 euro lub dolarów. Dzięki temu możemy liczyć na doładowanie w wysokości +100% do kwoty 250 euro lub dolarów. Kiedy już dostaniemy nasz bonus na konto, to konieczne będzie obrócenie przyznaną sumą 40 razy, na co będziemy mieć jeden tydzień. W tym czasie możemy obstawiać zakłady do wysokości 5 euro lub dolarów.

Tak zatem prezentuje się bonus od trzeciej wpłaty. Jak to jednak wygląda od początku? Otóż każdy z nowych klientów może liczyć na wybór oferty na start. Można bowiem zdecydować się na bonus klasyczny o wartości +125% do 600 euro, bonus z kryptowalutami o wartości +200% do 600 euro, jak i bonus VIP o wartości 60% do 5000 euro. Kiedy już wybierzemy jeden z tych bonusów i skorzystamy z niego, to możemy również liczyć na bonus od drugiego depozytu. Ten bowiem ma wartość +75% do kwoty 250 euro lub dolarów, a jednocześnie zapewnia nam możliwość dostania przez pierwsze 5 dni 200 darmowych spinów. Bonus należy obrócić 35 razy, a spiny 40 razy w czasie 7 dni.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje BiamoBet


Skomentuj