Warunki przyznawania bonusów w kasynie Play Fortuna

Marka Play Fortuna to jednna ze światowych kasyn, który udostępnił na swojej stronie polską wersję językową. Już tym aspektem zyskał sobie przychylność Polaków. Jak jest natomiast z promocjami? W tym artykule opisujemy bonus powitalny a także wszelkie pozostałe przedsięwzięcia, które przygotowano dla aktywnych graczy. Zestaw bonusów kasynowych od Play Fortuna to zagadnienie niezwykle szerokie i rozbudowane. Nie można wobec niego przejść do porządku dziennego bez poznania wszelkich zasad, które pokażą wam jak działać i jak wiele możecie zyskać. Z jednej strony zatem już we wstępie radzimy wam często przeglądać ich stronę w poszukiwaniu dodatkowych akcji, z drugiej z kolei polecamy znajomość regulaminu, gdyż to on jest tu kluczowy.

Bonusy oferowane zarejestrowanym użytkownikom Play Fortuna

Bonusy oferowane zarejestrowanym użytkownikom Play FortunaWystarczy dokonać pierwszego depozytu w wysokości 10 euro i odebrać swój bonus 100%. Wpłacając swój pierwszy depozyt w kasynie Play Fortuna masz prawo do natychmiastowego bonusu aż do 500 EUR! Skorzystaj z tego! Zacznij grać w ekscytujące gry w tym kasynie online i zbieraj wielkie wygrane! Aby otrzymać ten wspaniały bonus powitalny zarejestruj się w kasynie i dokonaj minimalnego depozytu w wysokości 10 eur. Poniżej tej kwoty bonus nie jest wypłacany. Założenia uczciwej gry wymagają aby obrócić kwotą bonusu 45 razy przed ewentualną wypłatą. Oznacza to, że aby móc dokonać wypłaty bonusu oraz kwoty zdeponowanej, musisz pełną kwotą bonusu i wpłaty obrócić w kasynie 45 razy. Jako drugi atut występuje tu słynny reload bonus. Jeśli jeszcze nie dokonałeś pierwszego depozytu w tym kasynie internetowym, teraz jest idealna okazja aby to naprawić.

Tylko od 30 sierpnia do 12 września za pierwszy depozyt w wysokości 10 EUR otrzymacie bonus 100% i 15 free spinów w popularnym slocie Jungle Spirit: Call of the Wild. Jeśli Twój depozyt wyniesie 30 €, otrzymasz bonus 100% oraz aż 50 Free Spinów.Aby wypłacić środki uzyskane dzięki użyciu free spinów za pierwszy depozyt musisz dokonać nimi obrotu 20 razy wyższego niż wysokość depozytu, dzięki któremu otrzymałeś darmowe spiny. Nie możesz skorzystać z bonusowych środków do zawierania zakładów ani ich wypłacić przed dokonaniem wymaganego obrotu. Do trego dochodzi bonus CashBack jest obliczany w każdy piątek na podstawie rezultatów z ostatnich 7 dni. Zwrot jest kalkulowany w punktach, które mogą być natychmiast zamienione na gotówkę lub zachowane, by zgarnąć jeszcze więcej pieniędzy. Zwrot jest obliczany według następującego wzoru: kwoty depozytów z poprzedniego okresu pomniejszona o kwoty wypłat, minus saldo rachunku w chwili obliczania cashbacku.

Znajomość regulaminu może cię uchronić przed stratą wygranej

Play Fortuna wprowadziła także akcję pozyskiwania statusu swojego konta a także punkty lojalnościowe. Na podstawie tych programów możecie liczyć nie tylko na ekskluzywne dodatki, ale też lepsze przeliczniki przy wymianie oczek na prawdziwą gotówkę. Wszystko to skłania nas do stwierdzenia, że jest to niezwykle mocna oferta internetowa. Kluczowe, co wspomnieliśmy już we wstępie, będzie jednak zagadnienie warunków i zasad. Na ich bazie przysługiwać będą wszelkie profity, które powiązane będą z wytycznymi, które należy zrealizować, jeśli liczycie na wypłatę swoich środków i spieniężenie profitów, które zyskacie w ten sposób. Mamy tu na myśli konieczny obrót pieniędzmi, czas jaki na to macie, a także maksymalne i minimalne stawki brane pod uwagę przy waszej grze.


Skomentuj