Wygraj bonusy w loterii kasynowej w kasynie Play Fortuna!

Zakręć kołem Fortuny w play fortunaLoteria kasyna Play Fortuna to niebywała okazja do tego, by wygrać nie tylko ciekawe i atrakcyjne gadżety, ale też ogromne pieniądze. Jak poinformowała nas marka, główna nagroda w najbliższych zawodach sięga 50 000$! Właśnie taką gotówkę możecie sobie zapewnić za aktywną grę przy kole fortuny.

Całe wydarzenie potrwa od 12 sierpnia aż do ostatniego dnia tego miesiąca. Gracze mają zatem mnóstwo okazji do tego, by wywalczyć swoje losy i stale powiększać swoje szanse. Ów losy trafiać będą na wasze konta za każde 20$, które zdeponujecie (lub ekwiwalent w innej walucie). Liczą się tylko równe kwoty, zatem nie zapominajcie, by wpłacać wielokrotności wspomnianej stawki. Zdobywanie losów jest korzystne, bowiem może zapewnić darmowe obroty czy też punkty do wykorzystania na Play Fortuna. Nagroda główna może tu być zresztą wsparta przez pozytywne wyniki gry na kole fortuny, zwłaszcza, gdy traficie na złote pole. Do tego dochodzą punkty regulaminowe, które wspierają waszą aktywność. Współczynnik zakładu ma wysokość od 1 do 10. Wszystkie punkty w Polach Punktowych, włączając w to punkty w Super Grze, mogą się zmieniać, w zależności od wysokości współczynnika zakładu. O pozostałych kwestiach powiązanych z grą i promocją przeczytacie oczywiście na stronie organizatora.

Regulamin tego wydarzenia jest przejrzysty i prosty. Znajdziecie w nim warunki i zasady, które operator przypisał do przedsięwzięcia i które będą dotyczyć waszego udziału. Weźcie pod uwagę, że loteria ma swój wyjątkowy – specjalny poziom. Na tym etapie gracze mają gwarancję wygranej jednej z pięciu nagród, którą może być nawet 1 500 punktów dostępnych następnie na swoim koncie użytkownika.

Wygraj część z puli 50 000€

Aktualne Promocje PlayFortuna


Skomentuj