Wygraj część puli 3500 free spins dziennie NeonVegas

W nowej promocji kasyna online Neon Vegas doCodzienny free spin dla graczyodebrania  są codzienne darmowe spiny, które przynoszą wygrane i kolejne free spiny! NeonVegas ma w swoim katalogu bardzo atrakcyjną promocję dla graczy, dzięki której możliwa jest promocja danej gry, jak i możliwość jej sprawdzenia, bez potrzeby wydawania własnych pieniędzy. Naszym zadaniem jest po prostu codzienne logowanie, gdzie po otworzeniu promocji, będziemy mieć do czynienia z promowaną grą - najczęściej grą tygodnia. Wtedy po prostu korzystamy z darmowej szansy i kręcimy bębnami. Nasz 1 free spin może zapewnić całkiem wysoką wygraną, którą potem trzeba obrócić w kasynie.

To jednak nie wszytko, albowiem 7 osób, które uzyskają najwyższy wynik z free spina, podzieli między sobą pulę nagród w wysokości 3500 free spinów.

1. gracz dnia - 800 free spinów

2. gracz dnia - 700 free spinów

3. gracz dnia - 600 free spinów

4. gracz dnia - 500 free spinów

5. gracz dnia - 400 free spinów

6. gracz dnia - 300 free spinów

7. gracz dnia - 200 free spinów

Free spiny z codziennej puli przyznawane są tym graczom, którzy wpłacili w ciągu ostatniego miesiąca choć jeden depozyt w kasynie. Jeśli uda się nam wygrać coś z darmowych spinów, to trzeba taką kwotę obrócić 21 razy w czasie 21 dni. Z kolei maksymalnie z free spinów można wygrać do 20 000 PLN, więc mówimy o dużej kwocie, która de facto za darmo może wpaść na nasze konto. Więcej w regulaminie akcji kasyna.

Odbierz do 800 free spins

Aktualne Promocje Neon Vegas


Skomentuj