12 500 zł do wygrania w Rage of the Seas w kasynie Unibet

Pula nagród na poziomie 50 000 zł do podziału w turnieju UnibetUnibet wdrożył do swojej oferty wyjątkowego wideo slota. Rage of the Seas w całości odbywa się na morzu i to właśnie ten piracki klimat powiązany z wodą będzie przewodnim wątkiem działań. Czeka aż 250 nagród turniejowych dla najlepszych graczy, a ty możesz zostać jednym z nich. Jak tego dokonać? To naprawdę nic trudnego. W pierwszej kolejności zaloguj się na swoje konto, a następnie zapisz do promocji, w której to czeka pula na poziomie 50 000 złotych.

Celem gracza jest rywalizacja we wskazanych automatach pomiędzy 24 a 30 września. Tyle czasu macie na realizację zadania, którym jest tu po prostu wywalczenie jak najwyższego obrotu. Nagrody wpadną w ręce 250 najlepszych graczy tego okresu. Punkty turniejowe zawsze wyliczane są wg. wzoru Wygrana przez stawkę x 100. Wynik daje wam punkty w rankingu. Tak do konkursu zaprasza nas Unibet: „Rage of the Seas to piracki slot, którego akcja rozgrywa się na pełnym morzu! Możesz w nim zgarnąć dodatkowe łupy, biorąc udział w Turnieju o Obrót z pulą 50 000 PLN. Zapisz się, a Twój najlepszy spin może wygrać dla Ciebie jedną z 250 nagród pieniężnych, w tym 12 500 PLN, jeśli zostaniesz zwycięzcą.” – gotowi? W takim razie zapraszamy na stronę operatora, gdzie znajdziecie licznik, wskazujący czas do końca wydarzenia.

Pula nagród na poziomie 50 000 także rozpisana jest razem z lokatami oraz obecnym rankingiem. Dowiecie się z niego, jak dużo punktów musicie zdobyć, by przegonić konkurencję. Na stronie widoczne są także wszystkie gry turniejowe (jest ich 16) oraz pełen regulamin z jego warunkami i zasadami.

Zawalcz o 12 500 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj