1400Euro w puli nagrów w nowym turnieju kasyna Slottica

Przygody Orientalne to turniej kasyna Slottica.Przygody Orientalne to turniej kasyna Slottica. Zawarto w nim stałą pulę nagród, która wynosi 1 400€. W całości kwota ta zostanie jako bonus pieniężny, który podzielony zostanie pomiędzy 100 najlepszych użytkowników. Pierwszy z nich sięgnie po 250€, zatem możemy mówić o konkretnym zastrzyku gotówkowym. Możecie się o niego starać już teraz, bowiem cała promocja potrwa niemalże do zakończenia 8-go dnia września (22:00).

Celem graczy jest tu rywalizacja za prawdzie pieniądze. Najwyższa rozegrana stawka w tym czasie pozwoli wam wygrać lub trafić ogólnie do tabeli, z którą wiążą się także inne profity. Wszystkie środki pieniężne, które do was trafią należy obrócić 70-krotnie (70x) przed ich wypłatą. Środki pieniężne to jedno, ale drugie to przyznawane punkty. Najlepsza dziesiątka z tego zestawienia otrzyma również odpowiednio od 10 do 2 oczek do loterii finałowej. Jest to promocja Slottica. Kasyno wychodzi z założenia, że w miesiącu organizuje tak dużo turniejów i loterii, że warto je pod koniec połączyć w dodatkowe wydarzenie, w którym wygrać można zagraniczne wycieczki, sprzęt elektroniczny, alkohole czy bonusy pieniężne. Stąd też im więcej punktów wpadnie na wasze konto – tym lepiej i wygodniej dla was. Możecie brać udział równolegle w każdym konkursie o którym tu mowa. Slottica nie nadaje w tym zakresie żadnych wewnętrznych ograniczeń.

Oczywiście zawody takie mają jednak odpowiednie regulaminy. Możecie do nich dotrzeć poprzez ich stronę. Znajdziecie tam warunki i zasady, ale też pełną tabelę z bieżącymi rezultatami. Pojawią się także daty oraz konkretne stawki za wskazane miejsce. Nie zwlekajcie, im wcześniej zaczniecie, tym więcej punktów zbierzecie.

Wygraj część puli nagród 1 400 EUR!

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj