4000 darmowych spinów do rozdania w nowej promocji Unibet

Dołącz do turnieju bingo w Unibet i wygraj free spinyTurnieje bingo to bardzo ciekawe urozmaicenie codziennej rozgrywki. Jeśli zatem chcecie trochę odpocząć w weekend i zrelaksować przy jednej z łatwiejszych gier kasynowych, zdecydowanie powinniście spojrzeć do oferty Unibet. To właśnie ta marka organizuje od soboty po niedzielę wydarzenie wyjątkowe. Za jego sprawą najlepsi gracze otrzymają część z puli 4 000 darmowych spinów. Mogą one do was trafić do wykorzystania w takich grach  Starburst, Book of Dead oraz Finn’s Golden Tavern.

To jedne z najpopularniejszych wideo slotów na świecie. Czy traficie do najlepszych 85 użytkowników i spróbujecie podjąć tę walkę? Wszystko zależy tu od was, dlatego prezentujemy szczegóły akcji. Samo wydarzenie organizowane jest od początku marca tego roku, jest zatem w pełni odnawialne. Celem gracza jest zbieranie punktów za aktywność zrealizowaną w grach bingo. Musicie do tego wykorzystywać płatne obroty i tylko one są tu brane pod uwagę. Każde zakręcenie będzie wam zapewniać punkt, zatem im aktywniej pogracie, tym lepiej dla was. Pamiętajcie jednak, że całość ważna jest tylko i wyłącznie w soboty i niedzielę i w inne terminy punkty nie są kolekcjonowane. Za pierwsze miejsce w tabeli widocznej na stronie przysługiwać będzie aż… 1 000 darmowych obrotów. To jedna z większych nagród tego rodzaju w historii rozrywki internetowej i kasyn online.

Więcej informacji, włącznie z regulaminem i tabelą, znajdziecie w warunkach i zasadach konkursu Unibet. Całość promocji skierowana jest do wszystkich aktywnych graczy, którzy chcieliby ograć rywali i zgarnąć dla siebie nagrodę. Polecamy, jednocześnie przypominając, że do pomocy oddelegowano tu czat na żywo z konsultantami, dostępnymi 24/7, każdego dnia.

Odbierz free spiny

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj