45 000zł do wygrania w Roulette Prize Drops w Neon54

Drop and wins w bonusie ruletce w kasynie Neon54W wielu kasynach coraz częściej pojawiają się promocje związane z codziennym zrzutem nagród. Jest to specjalne wydarzenie, dzięki któremu możliwe jest zdobywanie całkiem atrakcyjnych nagród. Pozwala to przy tym na coś dodatkowego, bez wyścigu, konkurencji typowej dla turniejów. Z takim wydarzeniem mamy do czynienia w kasynie Neon54, gdzie można liczyć na promocje w ruletce na żywo.

Najnowsza akcja promocyjna w kasynie Neon54 rozpoczęła się 1 lipca 2022 i będzie można z niej skorzystać do końca lipca. Udział w niej mogą wziąć wszyscy gracze z aktywnym kontem. Najważniejszym czynnikiem jest tutaj obstawianie zakładów w grze Club Royalle Roulette. Jest to jedna z ruletek na żywo, dzięki której można liczyć na sporo wygranych czy też dodatkowych emocji.

Codzienny zrzut nagród polega na tym, że w przypadku każdego naszego zakładu istnieje szansa (nie jest to gwarantowane), że przydzielona zostanie nam jedna z wielu codziennych nagród dodatkowych. To trochę jak loteria, gdzie można liczyć na zostanie wylosowanym. Ważne przy tym jest to, że nie ma limitu na nagrody dla 1 gracza, więc w danym dniu można wygrać więcej niż 1 nagrodę. Każda z nagród w ramach codziennego zrzutu ma charakter gotówkowy, więc od razu powinna znaleźć się na koncie gracza, bez konieczności jej obrotu czy spełnienia dodatkowych warunków, pula nagród wynosi 45 000 złotych dziennie, więc można liczyć na całkiem atrakcyjne sumy do zdobycia. Więcej informacji w regulaminie akcji.

Dobrze jest też zapoznać się z promocjami i turniejami w Neon54, dzięki którym można zdobyć kolejne ciekawe nagrody na swoje konto.

Dołącz do rywazlizacji o część z 45 000zł

Aktualne Promocje Neon54


Skomentuj