80 darmowych spinów w 3 wybranych slotach w Betsson

Odbieraj spiny za zakładyz BetssonCzęsto mamy okazję do zdobycia darmowych spinów. Takie żetony nie bez powodu cieszą się sporą popularnością, gdyż pozwalają na wygrywanie określonych sum bez ryzyka utraty własnych środków. Regularnie zatem informujemy o nowych promocjach w kasynach. Tym razem możemy liczyć na 20 darmowych spinów w kasynie Betsson. Na wszystkie zainteresowane osoby w kasynie Betsson czekają obecnie Darmowe Spiny.

Wystarczy jedynie obstawiać zakłady na wybranych slotach od marki Play’n GO. Promocja ta dostępna jest dla klientów w godzinach 00:00 – 23:59 CEST, a wystartowała 17 maja i będzie dostępna do 26 maja 2022. Na samym początku obowiązkowo należy zapisać się do tej akcji. Potem zaś zadaniem będzie obstawienie co najmniej 225 złotych na jednej z czterech wyznaczonych gier. Mowa o LORDI, Reactoonz 2, Legacy of Dead oraz Scroll of Dead. Jeśli zagramy taką kwotę na jednym ze slotów, to w nagrodę dostaniemy 20 free spinów, które będzie można wykorzystać w tej samej grze. Kasyno Betsson ustaliło przy tym, że warunek ten można spełnić na każdym ze slotów, więc obstawiając 225 na LORDI, 225 na Reactoonz 2, 225 na Legacy of Dead oraz 225 na Scroll of Dead., zdobędziemy łącznie 80 spinów. A można tego dokonać każdego dnia w czasie promocji.

Kiedy już dostaniemy nasze spiny, to trzeba je wykorzystać w czasie 3 dni. Wszystkie wygrane trafią na konto bonusowe, z którego muszą zostać potem obrócone 35 razy w czasie 3 dni. Maksymalnie można wtedy postawić 27 złotych na jeden zakład wliczający się w obrót. Więcej na stronie www kasyna Betsson.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj