Co piątek i czwartek punkty lojalnościowe x2 w AstralBet

Punkty lojalnościowe x2 w GoWildPunkty lojalnościowe to doskonałe uzupełnienie oferty bonusowej od AstralBet. To właśnie na ich podstawie każdy z zarejestrowanych graczy może polepszać swój status, który następnie odpowiadać będzie za przeliczniki nagród. Im więcej punktów uzbieracie, tym więcej gotówki bonusowej zostanie wam wypłaconej, jeśli zdecydujecie się na taki krok. Ciekawą wiadomością będzie zatem fakt, że w każdy czwartek i piątek AstralBet przewidziało podwojenie otrzymywanych punktów, jeśli zdecydujecie się na grę w tzw. Hot Games, czyli wideo slotach wybranych i promowanych przez operatora.

Przedsięwzięcie jest zawsze odnawiane we wskazanych dniach i trwa od godziny 00:00 do 23:59. Jak to wszystko działa w praktyce? Otóż otrzymane punkty można wymieniać na gotówkę. Minimalna ilość punktów do wymiany to 500 sztuk, które standardowo działają na zasadzie: 1 euro lub dolar za każde sto oczek. Konwertowane punkty muszą zostać 50-krotnie (50x) obrócone przed ich dalszą wypłatą na wasze konta bankowe.

Wypatrujcie zatem gorących gier, szczególnie, że publikowane są dopiero we wskazane dni tygodnia. O pełnym regulaminie, przypisanym do tej promocji przeczytacie na stronie AstralBet. Gorąco zachęcamy do jego zapoznania, gdyż znajdują się tam kluczowe dane z punktu widzenia gracza.

Pomnóż punkty lojalnościowe razy dwa

Aktualne Promocje AstralBet


Skomentuj