Darmowe spiny w Divine Fortune co piątek w Unibet

Darmowe spiny w kasynie UnibetDarmowe spiny to rodzaj bonusu w kasynach online, który cieszy się największym uznaniem wśród graczy. Wiele osób poszukuje zatem sposobów na ich zdobycie. Mamy zatem bardzo dobrą wiadomość, albowiem kasyno Unibet oferuje swoim klientom możliwość zdobycia nawet do 20 darmowych spinów w każdy piątek. Znów w tym znanym i cenionym kasynie dostępne są darmowe spiny dla wszystkich graczy! Wprowadzone zostało bowiem specjalne koło z darmowymi spinami, które jest dostępne dla graczy w każdy piątek przez 3 godziny od 18:00 do 21:00. Jeśli chcemy wtedy zdobyć swoje spiny, musimy wtedy koniecznie włączyć grę Divine Fortune, a następnie zakręcić specjalnym bonusowym kołem. Wtedy po jego zatrzymaniu dowiemy się, ile dostaniemy darmowych spinów na grę. W każdym tygodniu możemy wylosować dla siebie od 3 do 20 darmowych spinów. Co najważniejsze, jest to otwarta promocja, więc nie trzeba tutaj płacić, obstawiać zakładów.

Każdy z klientów kasyna Unibet ma szansę zakręcić wspomnianym kołem ze spinami tylko jeden raz, w każdy piątek. Kiedy wylosuje dla nas od 3 do 20 free spinów, to dostaniemy je od razu na swoje konto. Będą one możliwe do zagranie wyłącznie w grze Divine Fortune. Trzeba też pamiętać o warunkach obrotu. Konieczne jest bowiem wykorzystanie spinów tylko w tym samym dniu, a wszelkie nasze wygrane muszą zostać obrócone 25x i wyłącznie w grach Netent. Więcej informacji znajduje się w regulaminie, na stronie internetowej kasyna.

W tym samym czasie możemy skorzystać także z takich ofert jak: 25 PLN w poniedziałkowym bonusie, Noworoczne Misje Bingo - 2 500 PLN, Co wtorek 15 PLN w doładowaniu Bingo.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj