Mistrzostwa Świata w piłkę z wygraną 50 000€ w 1xslot

MŚ w turnieju w 1xslot1xslot przygotowało jeden z najciekawszych turniejów tego lata. Powiązany jest z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej, aczkolwiek nie tylko fani futbolu mogą na nim skorzystać. Do puli nagród dodano aż 100 000 euro, z czego za pierwsze miejsce otrzymacie aż połowę tej wartości na swoje konto. Rzadko widuje się tak potężne kwoty pieniężne, dlatego zachęcamy już teraz, zwłaszcza, że warunki i zasady sa bardzo proste. Co musi zrobić zainteresowany gracz?

Po pierwsze konieczna jest gra w automaty Football Champions Cup, Champion`s Goal, Football, Football Mania, Kick Off, Football, Football Star, Soccer Safari, Soccer Babes, Goal!!!, World Soccer Slot. Jak sami piszą: „Turniej odbywa się zgodnie z formułą "stosunek wygranych do kwoty zakładu". Jeśli gracz obstawia 1 EUR i wygrywa 100 EUR, wtedy suma uzyskanych punktów będzie równa 100. Punkty sumują się za cały okres turnieju.”

Aby wziąć udział w turnieju wystarczy obstawić zakłady na kwotę co najmniej 10 euro. Nagrodzonych zostanie aż 53 użytkowników, co oznacza, że macie naprawdę pokaźne szanse. Aczkolwiek nie ma co ukrywać, że liczą się trzy pierwsze wygrane, czyli 10, 30 i 50 tysięcy!

Wygraj 50 000€ w turnieju w 1xslot

Aktualne Promocje 1XSLOT


Skomentuj