Odbierz bonus darmowe 25 zł w slocie Mega Ball w Unibet

Odbierz darmowe środki bonusowe w promocji UnibetTo jedna z najłatwiejszych promocji, jakie można sobie wyobrazić. Tym razem Unibet zaskoczy nas wydarzeniem nakierowanym na Mega Ball. To doskonałe połączenie gry w bingo z kasynem na żywo. Jeśli zatem macie ochotę spróbować swoich sił w takiej propozycji, teraz będzie to wyjątkowe opłacalne. Jeśli obrócicie w tytule 100 złotych, automatycznie otrzymacie od firmy 25 złotych w darmowym bonusie. Będziecie je mogli wykorzystać dowolnie, co pozwoli wam wygrywać dalsze gry i uzupełniać swój portfel.

Jak pisze sam wykonawca – Mega wygrane, mega mnożniki, wielkie emocje. Żaden gracz sobie tego nie odmówi, szczególnie jeśli w grę wchodzi piękna prowadząca, która pomoże w rozgrywce. Promocja kasyna trwa od 23.04.2020, godz. 00:01 do 26.04.2020, godz. 23:59. W akcji biorą udział jedynie gry za prawdziwe pieniądze. Z kolei środki bonusowe, jakie otrzymacie za sprawa dodatku, muszą zostać 25 krotnie obrócone w kasynie na żywo. Dopiero po tym czasie będzie można je wypłacić na swoje konto. Pamiętajcie przy tym o prostych zasadach Unibet, które tak opisano w regulaminie: „Jeśli warunki obrotu bonusem nie zostaną spełnione w ciągu 30 dni, środki bonusowe przepadają. Środki bonusowe zostaną wykorzystane przed saldem gotówkowym.” Więcej informacji z tego zakresu dostępnych jest w warunkach i zasadach. Zapoznajcie się z nimi jeszcze przed dołączeniem do zabawy.

W razie dodatkowych pytań możecie rzecz jasna liczyć na obsługę klienta. Jest ona dostępna przez czat na żywo i drogą mailową. Konsultanci dostępni są całą dobę, także w weekendy i święta. Dzięki temu nie musicie się martwić, że jakaś okazja wam umknie – kasa przecież nie śpi!

Odbierz bonus darmowe 25 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj