Poczuj miłość z pulą w wysokości 270 000 zł w Betsson

Walentynkowe losowanie z Betsson. Wygraj 9 000tys złTydzień Miłości na stronie Betsson już rozpoczęty. Za jego sprawą każdego dnia możecie liczyć na cenne nagrody, a dodatkowo czeka na was w Walentynki wyjątkowa promocja z loterią. Za jej właśnie sprawą możecie wygrać duże pieniądze, po prostu grając w dowolne gry z zestawienia tego kasyna. Jak to wygląda w praktyce? Cóż, codziennie odbywają się na stronie kasyna wyjątkowe turnieje slotów, gdzie pula nagród wynosi dokładnie 22 500 złotych. Każdy wasz spin może tam wygrać, a w zabawie udział biorą wszystkie gry dostępne na witrynie. Marka wybiera losowo aż 600 zwycięzców i to pomiędzy nimi będzie rozdzielana cała dostępna tam gotówka.

Walentynkowe losowanie jest tu drugą metodą wzbogacenia się. Każdy bowiem, kto w czasie trwania zabawy obróci co najmniej 337,50 zł, weźmie udział w losowaniu, gdzie czeka Loteria Gotówkowa z pulą 63 tysięcy złotych. Odbędzie się dokładnie 14-go lutego i wtedy poznamy wszystkich zwycięzców. Musisz się zapisać do zabawy, czego dokonasz po zalogowaniu z poziomu strony Betsson. To zaledwie jedno kliknięcie, zatem bez wahania spróbuj i graj o wygraną. Liczy się tu największe zwycięstwo uzyskane w jednym tylko obrocie. Może się okazać tak, że spełnicie swoje marzenie po prostu bawić się przy ulubionych wideo slotach, a tych w ofercie jest przecież ponad tysiąc.

Wszelkie informacje o nagrodach, jak również regulaminie zabawy, znajdziecie bezpośrednio na stronie Betsson. Zapraszamy do krótkiej lektury, a potem od razu do zabawy i gry. Wygrywać możecie co dzień, łącznie z finałową loterią. Tam za pierwsze miejsce zgarniecie aż 9 000 złotych w gotówce. Brzmi nieźle?

Zgarnij 9 000 tys zł

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj