Pokerowa bitwa wikingów z pulą 20 000 euro w Unibet

Pokerowa bitwa wikingów  w UnibetAż 200 osób może liczyć na premię od Unibet z okazji turnieju wikingów. Pokonaj rywali i sięgnij po 3 000 euro w gotówce bonusowej. Jak pisze kasyno, Battle of Vikings to doskonała okazja do tego, by sprawdzić swoje możliwości na tle konkurentów i pokazać, komu zależy najbardziej na prestiżu i wygrać bonus pokerowy. Celem rywalizujących będzie tu rozegranie co najmniej 50 rund w Troll Hunters, Vikings Runecraft, Warlords oraz Asgardian Stones. Im lepszy rezultat otrzymacie, tym wyższa pozycja w rankingu. Ten z kolei stale aktualizowany jest na witrynie Unibet, gdzie możecie go w każdej chwili sprawdzić. Całość zmagań potrwa do 26-go lipca 2018 roku.

Minimalny zakład w rundzie spinowej, który brany jest pod uwagę to 50 groszy, dlatego zadowoleni będą także ci gracze, którzy nie inwestują zbyt wiele. Łączna pula nagród to aż 80 000 złotych, dlatego mówimy tu o kwocie, która naprawdę robi wrażenie.

Pełen regulamin tej oferty dostępny jest na stronie Unibet, gdzie dodatkowo widnieje zaktualizowany ranking. Każdy z was wciąż ma szansę na osiągnięcie sukcesu i wielkie zwycięstwo. Battle of Vikings czeka na was i kusi ogromnymi kwotami pieniężnymi do zgarnięcia.

Wygraj część z puli 20 000€

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj