Szczęśliwa niedziela ze 150 free spinami w AstralBet

150 free spinów co niedziele w GoWildAstralBet przygotowało ofertę promocyjną, która zadowoli każdego potencjalnego gracza. Akcje przewidziane są nie tylko na klasyczne bonusy powitalne czy reload bonusy. Znajdziecie tam znacznie więcej. Jedną z ich doskonałych propozycji jest niedzielne Funday, na podstawie którego zainteresowani zyskać mogą nawet do 150 darmowych spinów, które wykręcicie w słynnym wideo slocie, który idealnie sprawdza się na letnie popołudnia, czyli Aloha! Cluster Pays.

Za każde wpłacone 20 euro (lub 20 dolarów, w zależności od wybranej waluty) otrzymacie 15 obrotów. Im więcej zatem zdeponujecie, tym lepiej dla was. Kasyno robi jednak ukłon w stronę graczy, bo wydaje się oczywiste, że nie każdy może sięgnąć do kieszeni głębiej.

Promocja powiązana jest oczywiście z regulaminem. Na jego podstawie dowiecie się, że trwa zawsze od godziny 00:00 w niedzielę aż do 23:59, kiedy to profity wygasają. Premia dostępna jest w dziale promocyjnym po zalogowaniu na swoje konto. Środki, które uzyskacie w ten sposób muszą zostać 35-krotnie (35x) obrócone. Dopiero wówczas będzie można je wypłacić na swoje konto. Operator nie nakłada żadnych limitów w zakresie górnej kwoty, jaką możecie w ten sposób wygrać. Regulamin dostępny na stronie.

Odbierz do 150 free spinów

Aktualne Promocje AstralBet


Skomentuj