Zdobywaj nagrody w najlepszych slotach w Betsson

Tydzień pełen nagród w BetssonieW kasynie Betsson przyzwyczailiśmy się już do tego, że każdy z klientów może w danym tygodniu skorzystać z kilku promocji czy turniejów. Teraz jednak ta znana marka hazardowa dokłada do puli, albowiem zorganizowała wyjątkowy tydzień, a w zasadzie dwa, z codziennymi ofertami dla graczy. Zachęcamy zatem do sprawdzenia szczegółów.

Rzadko się dziś zdarza, aby w danym kasynie można było każdego dnia skorzystać z innej promocji kasynowej online. Tak jednak teraz jest w kasynie Betsson, gdzie od 00:01 CEST 4 października do 23:59 CEST 17 października 2021 obowiązują codzienne oferty z darmowymi spinami czy też zwrotem środków na konto. Codzienne nagrody prezentują się następująco.

Poniedziałkowa Oferta Specjalna - Break Da Bank Again Megaways

W poniedziałek każdy z klientów ma za zadanie obstawić co najmniej 135 złotych w grze Break Da Bank Again Megaways. Za spełnienie tych warunków otrzyma w nagrodę 10 darmowych spinów o wartości 0,90 złotych każdy na Break Da Bank Again Megaways.

Wtorkowa Oferta Specjalna - Hall of Gods

We wtorek każdy z klientów ma za zadanie obstawić co najmniej 135 złotych w grze Hall of Gods. Za spełnienie tych warunków otrzyma w nagrodę 10 darmowych spinów o wartości 0,90 złotych każdy na Hall of Gods.

Środowa Oferta Specjalna - Piggy Bank Megaways.

W środę można z kolei liczyć na zwrot części z przegranych na konto. Cashback w wysokości 10% obliczany jest tylko na podstawie przegranych netto, jakie ponieśliśmy w grze Piggy Bank Megaways. Możemy tu dostać w nagrodę od 4.5 do 450 złotych zwrotu, który trafi w ciągu 48 godzin na nasze konto i to bez spełniania dodatkowych warunków obrotu.

Czwartkowa Oferta Specjalna - Mega Moolah

W czwartek każdy z klientów ma za zadanie obstawić co najmniej 225 złotych w Mega Moolah. Za spełnienie tych warunków otrzyma w nagrodę 20 darmowych spinów o wartości 1 złotych każdy na Mega Moolah.

Piątkowa Oferta Specjalna - Gates of Olympus.

W piątek każdy z klientów ma za zadanie obstawić co najmniej 67,50 złotych w Gates of Olympus. Za spełnienie tych warunków otrzyma w nagrodę 5 darmowych spinów o wartości 0,90 złotych każdy na Gates of Olympus.

Sobotnia Oferta Specjalna - Reactoonz.

W sobotę każdy z klientów ma za zadanie obstawić co najmniej 225 złotych w Reactoonz. Za spełnienie tych warunków otrzyma w nagrodę 20 darmowych spinów o wartości 0,90 złotych każdy na Reactoonz.

Niedzielna Oferta Specjalna - Sweet Bonanza

Na koniec tygodnia w niedzielę ponownie możemy liczyć na zwrot na konto. Także i tu możemy liczyć na 10% zwrotu na konto z przegranych netto w Sweet Bonanza od kwoty 4.5 do 450 złotych, bez warunków obrotu.

Warto jednak pamiętać o niektórych warunkach promocyjnych. Przede wszystkim free spiny możemy zdobywać dwa razy dziennie, więc mamy okazję zdobyć ich dwa razy więcej w ciągu całego tygodnia. Wszystkie free spiny ważne są tylko przez 3 dni od ich dopisania do konta. Kiedy już rozegramy grę, to wszelkie wygrane trafią na nasze konto bonusowego. Z niego muszą zostać obrócone 35 razy w czasie 3 dni. Warto mieć też na uwadze, że maksymalnie postawić przy obrocie możemy do 27 złotych na pojedynczy zakład.

Jak zatem widać, mamy 2 tygodnie na to, aby w każdym z dni promocyjnych zdobywać darmowe spiny czy też określony zwrot na konto. To bardzo atrakcyjna oferta Betsson, która nie zdarza się często, więc tym bardziej warto się nią zainteresować.

Odbierz free spins lub cash back

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj