Wakacyjne bingo z pulą do podziału 5000 PLN w Unibet

Wygraj nagrodę główną 1 000 złotych w gotówce w promocji Bingo w unibetWakacje to czas, kiedy można się więcej rozerwać. Jak zaznacza Unibet, dodatkowo można tu zarobić część z puli 1 900 darmowych obrotów na mini gry. Jeśli zatem szukacie pozytywnych emocji, a przy okazji lubicie bingo, koniecznie dołączcie do ich akcji. Co należy tutaj zrobić?

Po pierwsze zapiszcie się do wydarzenia klikając odpowiedni przycisk na stronie operatora. Po drugie konieczna będzie gra w dowolne Bingo 75, które znajdziecie na stronie. Rzecz jasna liczą się jedynie typy za prawdziwe pieniądze. 20 najlepszych graczy, którzy uzyskają najwyższą ilość punktów za linie, wygra część z puli 5 000 złotych. Nagrodą główną jest tu 1 000 złotych w gotówce. Całe wydarzenie podzielono na dwie części. W turnieju bingo grać możecie do 26-go lipca, z kolei turniej mini gier, który gwarantuje wspomniane już darmowe obroty, rozpocznie się dzień później i potrwa do 2-go dnia sierpnia. Jak możecie wyczytać na stronie bonusów Unibet, aktualny ranking i wyniki są opublikowane na stronie turnieju bingo. Z kolei zwycięzcy otrzymają wygrane w ciągu 48 godzin od zakończenia turnieju. Warto próbować, szczególnie, że Bingo 75 jest na stronie operatora bardzo mocno cenione i podobnych bonusów spotkacie tam więcej. Po kolejne informacje nakierowane na wydarzenie odsyłamy was bezpośrednio na stronę tego wyjątkowego operatora.

Unibet zaprasza i kusi także bardzo prostym regulaminem. Określone w nim warunki i zasady znajdziecie na witrynie. W razie dodatkowych pytań możecie liczyć na obsługę klienta oraz ich czat na żywo. Pewne jest to, że czekają was wyjątkowe dwie edycje, które zapewnić mogą spory zastrzyk gotówki lub cenionych free spinów.

Wygraj nagrodę główną 1 000 zł w gotówce

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj