30% do 1000PLN dodatkowego bonus w kasynie Maneki

Weekendowy bonus od ManekiWeekendowy bonus od kasyna Maneki to sposobność do znaczącego powiększenia swoich zasobów kasynowych. Jak poinformował bowiem operatora, do ich zestawienia trafił bonus, za sprawą którego dodacie sobie do konta 30% więcej przy konkretnej wpłacie na koniec tygodnia. W ten sposób uda się sięgnąć po nawet 1 000 złotych. Jedyne o czym należy tu pamiętać, to parę prostych kroków, które dla was opisujemy. W pierwszej kolejności zalogujcie się na swoje konta, a także zrealizujcie trzy pierwsze dodatki, które obowiązują na stronie. Konieczne jest także zapisanie się do systemu mailowego, który obowiązuje w kasynie. Jeśli wszystkie te etapy zakończą się powodzeniem, możecie śmiało czekać na wiadomość mailową od Maneki.

Wydarzenie skierowane jest jedynie do osób, które wspierają listy mailowe od Maneki. Od piątku do niedzieli będziecie mieli szansę otrzymania wiadomości, w której zyskacie specjalny kod, a wasze konto zostanie odblokowane do udziału w promocji. Wówczas wystarczy nacisnąć przycisk „Get Bonus” i dokonać doładowania. Liczą się tu już depozyty od poziomu 10€ i takie właśnie uprawnią was do wspólnej zabawy na weekend. Pamiętajcie jednak, że obowiązują tu także inne zasady, w tym przede wszystkim konieczność obrotu przyznanymi środkami. Przykładowo, jeśli zyskacie 100€, całość należy 40-krotnie obrócić. Dopiero wówczas kwota będzie gotowa do wypłaty na wasze konto lub do realizacji chociażby w grach stołowych, które przy obracaniu liczone są gorzej – ze względu na łatwość ich realizacji.

Obowiązujący tu regulamin to kilka punktów, a te warunki i zasady będą dla was ciekawym uzupełnieniem, które pomoże w wydłużeniu zabawy czy da realne szanse na wygrywanie dużych pieniędzy.

Odbierz reload bonus 30% do 1000PLN

Aktualne Promocje Maneki


Skomentuj