Darmowe spiny z cash backiem przez tydzień w Betsafe

Podwójna promocja w BetsafeZdobywanie darmowych spinów to dla wielu graczy hazardowych jedna z ulubionych czynności w kasynach online. Teraz jest ku temu świetna okazja w kasynie Betsafe, gdzie można liczyć nie tylko na free spiny, lecz i zwroty gotówki. Już teraz każda z zainteresowanych osób może w kasynie Betsafe znaleźć wybraną Grę Tygodnia, na której to potem może zdobyć Darmowe Spiny, a przy okazji otrzymać Bonusowy Zwrot w Grach Kasyna na Żywo. Promocja ta trwa od 6 maja do 9 czerwca 2022 i jest okazją na sporo bonusów dla graczy.

Niezbędne jest tutaj najpierw zapisanie się do promocji. Potem w danym okresie, który jest wyznaczony w kasynie, trzeba obrócić 135 złotych w Promocyjnej Grze. Nagrodą za to będzie 10 free spinów, które można potem obrócić w tej samej grze. Bardzo ważne jest to, że w każdym dniu można dwukrotnie skorzystać z tej oferty. Na graczy dodatkowo czeka tutaj 10% Bonusowy Zwrot we wszystkich Grach Kasyna na Żywo, gdzie nie uśmiechnęło się do nas szczęście, także w wybranym przez kasyno okresie.Promocja jest podzielona na różne okresy, gdzie akurat w przypadku slotów mamy wybrane konkretne gry jak 15 Tridents, Legacy of Dead, Might of RA, Merlin’s Revenge Megaways.

Nasze spiny mogą przynieść nam mniejsze lub większe wygrane. Będą ważne przez 3 dni od daty ich otrzymania. Ewentualne z nich wygrane należy obrócić w kasynie 35 razy, w czasie 3 dni. Maksymalnie można wtedy postawić do 27 złotych na jeden zakład. Minimalna kwota Bonusowego Zwrotu to 4,50 złotych, zaś maksymalnie można dostać do 450 złotych.

Odbierz 10 FS z 10% cash backiem

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj