Zimowy Festiwal o 7.000 free spinów +40,000 zł w BetAmo

Świąteczny maraton od kasyna internetowego BetamoDo 7-go grudnia potrwa pierwszy etap wyjątkowego świątecznego maratonu od Betamo. Następnie, ruszą trzy kolejne, a w każdym z nich serwowane będą niesamowite nagrody. Przykładowo obecnie pula nagród wynosi: 40,000 PLN + 7 000 darmowych zakręceń. Zwycięzca otrzyma 10,000 PLN + iPhone 11 pro. Łącznie czeka 300 nagród (100 nagród pieniężnych + 200 pakietów darmowych zakręceń).

Jeśli jednak spojrzymy na cały obraz, sytuacja zrobi się jeszcze bardziej interesująca. Betamo zorganizowało aż 340 tysięcy złotych w gotówce, co jest stale uzupełniane o nagrody rzeczowe oraz potencjalne darmowe zakręcenia. Wszystko po to, aby gracze mogli liczyć na coraz to więcej konkretnych premii. Świąteczny maraton jest skierowany do wszystkich uczestników kasyna Betamo. Jeśli macie już konto, wystarczy się na nie zalogować, nie trzeba się do wydarzenia zapisywać. Jeśli z kolei nie posiadacie tego konta, proces rejestracyjny otwarty jest dla każdej pełnoletniej osoby i można go przejść w ledwie minutę. Cel macie tu zaledwie jeden, wystarczy grać w dostępne wideo sloty za prawdziwe pieniądze. Im aktywniejsi będziecie, tym więcej punktów zbierzecie. Możecie je obserwować bezpośrednio za pośrednictwem strony. Ranking widoczny jest w odpowiedniej zakładce, gdzie monitorować będziecie swój obecny wynik. To nic trudnego, a da wam potężne możliwości. Nawet jeśli nie wygracie, czeka dla przykładu 1 600 lub 1 200€!

W zawodach świątecznych, które potrwają aż do połowy stycznia, obowiązuje oczywiście regulamin promocyjny. Znajdziecie go bezpośrednio na stronie Betamo, gdzie teraz z tego miejsca was odsyłamy. To kilka punktów, które pomoże wam szybko zrozumieć zasady i przejść do samej rozgrywki. Powodzenia!

Sięgnij po część z 7.000 free spinów

Aktualne Promocje BetAmo


Skomentuj