10 000€ do wygrania w Świątecznej ofercie Bet-at-home

Odbierz swój Świąteczny prezent w Bet at HomeKoniec roku to nie tylko czas podsumowań, lecz także ostatnia okazja, aby cały 2020 zakończyć z dobrym akcentem w kasynie. Dlatego też na wielu stronach dostępne są obecnie promocje, turnieje czy loterie, gdzie na graczy czekają nagrody do zdobycia. Z bardzo ciekawą ofertą wyszła firma Bet at Home, która zdecydowała się na otwarcie worka z prezentami i loterię z nagrodą 10 tysięcy euro.

X-Mas Push to specjalna świąteczna oferta, z której może skorzystać każdy nowy lub dotychczasowy klient tego operatora hazardowego. Akcja trwa od 10 do 24 grudnia. Zainteresowane osoby muszą wejść na główną stronę promocyjną, gdzie konieczne jest kliknięcie ikony z prezentem. Dzięki temu otrzymamy spersonalizowany prezent, który możliwy będzie do wykorzystania w kasynie bądź też na zakładach sportowych. Prezenty są różne, lecz zapewne najczęściej graczom wypadać będą reload bonusy. Każdy z takich prezentów został dokładnie opisany przez Bet at Home, przez co dowiemy się, co należy zrobić, aby skorzystać z oferty. Warto oczywiście zwracać uwagę na warunki bonusowe, gdyż zarówno w przypadku gier hazardowych jak i zakładów obowiązywać będzie zapewne minimalny obrót kwotą bonusową.

To jednak nie jest koniec dobrych wiadomości. Każda z osób, która skorzysta z prezentu świątecznego, 30 grudnia weźmie również udział w specjalnej loterii z nagrodami. Największy szczęśliwiec będzie w stanie zainkasować na swoje konto aż 10 000 euro.

Dobrze jest zatem skorzystać z tej oferty, gdyż można zyskać podwójnie. Przy okazji na klientów w Bet at Home czeka wiele innych promocji, w tym niezwykle atrakcyjny bonus powitalny, cashback czy darmowe spiny.

Odbierz Świąteczny Prezent

Aktualne Promocje bet-at-home


Skomentuj