Freeroll miesiąca w kasynie Betsson - 3000 euro w bonusie

freerolle organizowane na stronie BetssonZbieraj punkty poprzez freerolle organizowane na stronie Betsson. Gdy w twojej kieszeni znajdzie się pięć oczek, automatycznie otworzy to przed tobą szansę do udziału w kolejnych zawodach. A im aktywniej będziesz rywalizował i więcej wygrywał, tym większa szansa na to, by znaleźć się w gronie dziesięciu zwycięzców, którzy ostatecznie podejmą się rywalizacji w zawodach miesiąca.

Pula, którą tam znajdziecie to aż 3 000€ w gotówce. Środki te skierowane będą tylko do najlepszych, dlatego nie ma się co wahać, zwłaszcza, że takie zawody organizowane są co dzień od poniedziałku do soboty włącznie. To sporo szans na odniesienie sukcesu, czego już teraz wam życzymy. Jak wspomina samo Betsson, jeżeli w Codziennym Freerollu wygracie więcej niż jeden (1) bilet, można go wykorzystać jako re-buy w Freerollu Miesiąca. Taki właśnie Re-buy w turniejach jest nieograniczony – w Codziennym Freerollu za 0,50 €, a w Freerollu Miesiąca za 1 €. Możecie sobie zatem pomagać, do tego za bardzo niewielkie kwoty. Warto się starać bowiem nagrodami są m.in. pakiet na turniej na żywo o wartości 1 500€, ale też miejsce w turnieju na żywo za 550€, bilety ogólne czy też na fish party, które jest tu wyjątkową promocją kasynową. Wszystko to możecie zdobyć za swoją codzienną aktywność na stronie.

Codzienne Freerolle nie mają tutaj niejako daty ważności i możecie na nie liczyć praktycznie zawsze. Pełen regulamin jak również wytyczne turniejowe znajdziecie na stronie Betsson, gdzie widoczne są warunki i zasady. Za ich sprawą dowiecie się jak grać oraz jak wyglądają konkretne przedziały nagród. Gotowi na ich zdobycie?

Wygraj część z 3000 €

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj