Zgarnij do 500 darmowych zakręceń w Starburst w Betsson

Dołącz do promocji Betsson i odbirz do 500 free spinów w StarburstKasyno internetowe Betsson przygotowało wyjątkową promocję, za sprawą której na dzień dobry otrzymacie 1 free spin do wykorzystania w Starburst. Wartość może nie zrobi furory, ale trzeba pamiętać, że na kolejnym etapie czeka ich na was nawet pięćset sztuk! To już sporo, prawda? Jest też dedykowana osobom, które nie posiadały jeszcze wcześniej konta do gry.

Jak zaznacza nam samo Betsson - Minimalna wpłata wymagana dla tej ekskluzywnej oferty to 40 PLN. Pierwszy darmowy spin dostępny jest po rejestracji, bez konieczności składania depozytu. Jesteście zainteresowani i gotowi? Sama oferta aktywna jest wyłącznie na automaty Starburst. Tylko w nich wykorzystacie dodatki. Wygrane z darmowych zakręceń musicie 25 krotnie obrócić w ciągu 3 kolejnych dni. Dzięki temu będziecie mogli wypłacić gotówkę na swoje konto bankowe. Co ważne, grać możecie wszędzie, co podkreśla ten zapisek z regulaminu: „Każdy bonus Darmowych Spinów oraz wszystkie wygrane z Darmowych Spinów mogą zostać wykorzystane wyłącznie w Kasynie Betsson oraz Mobilnym Kasynie.” – pozostałe kwestie wynikające z warunków i zasad znajdziecie bezpośrednio na stronie organizatora. Dzięki temu szybciej przejdziecie do gry i z większą pewnością siebie zagracie. Po 1 darmowym zakręceniu dostaniecie kolejne informacje o tym, jak skorzystać z akcji od 100 do 500 spinów.

W razie dodatkowych pytań możecie pisać na czacie na żywo, który znajduje się na stronie operatora. Jednocześnie musicie wiedzieć, że wydarzenie skierowane jest do osób, które skorzystają z naszych linków. Tylko w ten sposób można się dostać na specjalną podstronę promocyjną tego kasyna.

Odbierz 500 free spinów

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj