100% do 200zł z 25 free spinami z 2 wpłatą w Slotty Vegas

Atrakcyjny bonus z drugim depozytem w kasynie online Slotty VegasJeśli posiadacie już aktywne konto na stronie Slotty Vegas i jednocześnie zrealizowaliście już pierwszy bonus, przyszła pora na kolejne kroki. Drugi depozyt także będzie szalenie ciekawy. Zresztą, na nim się nie skończy. Trzeba przyznać, że kasyno wykonało ogromną pracę i ich przedstawienie powitalne wygląda naprawdę niezwykle owocnie.

Dzięki temu możecie tu liczyć na pełne wsparcie od pierwszych dni. Jak jednak wygląda reload bonus przy drugiej wpłacie? Otóż powiększa on wasz depozyt o 100% nawet do kwoty 200 złotych. Przy tym wszystkim minimalna wartość jaką należy uiścić, by sięgnąć po premię, to ledwie 20 złotych, dlatego śmiało możemy dodać, że jest to bonus dla każdego typu gracza. Razem z premią gotówkową otrzymacie tu drugie uzupełnienie, czyli darmowe obroty. Będzie ich dokładnie 25 sztuk i zrealizujecie je w wideo slocie Book of Dead. Automat jest słynny od pierwszego dnia na scenie i nie ma się temu co dziwić. Powrócenie do klasycznego wystroju i prostoty użytkowania przyniosło wielką sławę, do tego w pełni zasłużoną. Aby obrócić bonus, musicie grać za nie więcej niż 5€. Sama wartość obrotu potencjalnymi wygranymi wynosi tu 40-krotność (40x). Macie na to 7 kolejnych dni i właśnie w tym czasie musicie spełnić wszelkie założenia przedstawione przez Slotty Vegas.

Marka oferuje bardzo prosty regulamin. Znajdziecie w nim warunki i zasady, których należy przestrzegać i które pozwolą wam w późniejszym etapie wypłacić wszelkie wygrane. W razie uwag i pytań w tej kwestii, możecie od razu pisać do obsługi klienta, która działa tu 24/7 za sprawą dodanego i włączonego czatu na żywo.

Odbierz bonus 100% do 200 zł

Aktualne Promocje Slotty Vegas


Skomentuj