Bonus z czwartą wpłatą 100% do 100€ w Bitstarz

Bonus z czwartą wpłatą 100%  w BitstarzBitstarz zagwarantuje wam powiększenie nie tylko pierwszej wpłaty, ale też drugiej, trzeciej oraz… czwartej. W ten sposób łącznie zyskacie nawet 500 euro w gotówce bonusowej, którą wykorzystacie na ulubione wideo sloty czy też gry stołowe i inne. Poznajcie pełną ofertę operatora, który kusi na każdym kroku, tak doładowaniami gotówkowymi jak i innymi bonusami.

W przypadku czwartej wpłaty zyskacie 100% więcej do 100 euro. W poprzednich działaniach tego typu przysługiwało wam jeszcze odpowiednio 100, 100 i 200 euro (lub ekwiwalent w innej walucie, jeśli z takiej korzystacie).

Co ważne, Bitstarz pozwala wpłacać także za pomocą Bitcoinów, czyli słynnej kryptowaluty użytkowanej już na całym świecie. W ten sposób zyskać można nawet 1 BTC premii.Oczywiście ten bonus powitalny powiązany jest z regulaminem kasyna. Dostępne w nim informacje pokazują co trzeba zrobić, by móc następnie wypłacić gotówkę na swoje konto osobiste. Minimalny depozyt, który uprawnia do wzięcia udziału w przedsięwzięciu to 20 euro, z kolei konieczność obrotu wynosi tu 40-krotność stawki bonusowej.O pozostałych regułach i zasadach przeczytacie bezpośrednio na witrynie operatora, do której z przyjemnością odsyłamy wszystkich łowców wielkich pieniędzy i nagród.

Odbierz bonus 100% z czwartym depozytem

Aktualne Promocje BitStarz


Skomentuj