Bonus powitalny 100% + 180 free spinów w kasynie Bitstarz

Bonus na start w Bitstarz kasynoBonusy powitalne to pierwsze akcje, jako napotyka świeżo zarejestrowany użytkownik kasyna. W przypadku Bitstarz całe przedsięwzięcie zostało rozbite tak, by spełnić najbardziej wygórowane wymagania graczy z całego świata. Jak to zatem wygląda od strony technicznej i ile można wygrać?

Otóż sam operator poinformował, że pierwszy depozyt zostanie podwojony nawet do kwoty 100 euro. Dodatkowo otrzymacie jeszcze 180 free spinów, które wykręcić będzie można w Boomanji, Fruit Zen lub Wolf Gold. Każdy z tych wideo slotów to bardzo ciekawa pozycja od słynnych studiów deweloperskich, zatem będzie to doskonałe wprowadzenie do niezwykle obszernej oferty Bitstarz.

Pierwszy depozyt to nie tylko więcej kasy, ale podzielone na 9 dni darmowe spiny. Sama wpłata gwarantuje więcej środków, ale sięgniecie po premię już przy minimalnym depozycie, który wynosi w tym kasynie 20 euro. Tym samym przy takiej wpłacie na grę otrzymacie 40 euro. Maksymalnie będzie to kwota 200 euro.Naturalnie w promocji obowiązuje właściwy regulamin. Na jego podstawie dowiecie się, że środki aktywne będą przez wskazany okres i konieczne będzie 40-krotne (40x) nim obrócenie. Na tej podstawie pojawi się możliwość ich dalszej wypłaty na swoje konto.

Odbierz bonus na start 100% z 180 free spinami

Aktualne Promocje BitStarz


Skomentuj