15% do 13 500 zł z cotygodniowym cash backiem w Amunra

Cotygodniowy zwrot na konto w bonusie AmunRa!W kasynach trzeba być tak samo nastawionym na wygrane, jak i na porażki. Zdarza się bowiem, że można mieć gorszy dzień, gdzie porażek jest całkiem sporo, więc i konto uszczuplało. Można na szczęście w wielu miejscach liczyć na zwrot na konto z przegranych. Na taki natrafimy między innymi w kasynie AmunRa, gdzie do odebrania jest nawet 15% cashbacku do 13 5000 złotych. W kasynie AmunRa w każdym tygodniu klienci mogą liczyć na specjalny zwrot na konto. Ten jednak przeznaczony jest z myślą o najbardziej aktywnych graczach. Skorzystać z niego mogą bowiem tylko te osoby, które mają co najmniej 3. poziom w programie VIP. Im mamy tu wyższy poziom, tym na wyższy cashback pod względem procentowym i pieniężnym możemy liczyć:

Poziom VIP 3 gwarantuje zwrot na konto w wysokości 5% do kwoty 4500 złotych bądź 1000 euro

Poziom VIP 4 gwarantuje zwrot na konto w wysokości 10% do kwoty 9000 złotych bądź 2000 euro

Poziom VIP 5 gwarantuje zwrot na konto w wysokości 15% do kwoty 13500 złotych bądź 3000 euro

Cashback bonus obliczany jest na podstawie wzoru: przegrane netto ze środków z wpłat w tygodniu x cashback. Takie straty obliczane są z zakładów postawionych przez cały tydzień.

Taki bonus nie trafia automatycznie na konta graczy, więc trzeba się po niego upomnieć poprzez maila lub czat na żywo w każdy poniedziałek.

Przyznany zwrot na konto należy potem obrócić w kasynie x1. Więcej informacji w regulaminie na stronie internetowej kasyna.

W kasynie AmunRa dostępny jest także specjalny cashback o wartości 25%, który raz w tygodniu zapewnia zwrot do 900 złotych.

Odbierz cash back do 13 500zł

Aktualne Promocje AmunRa


Skomentuj