3500€ w turnieju Ruletka Vs. Blackjack w Betchan

Ruletka Vs. Blackjack turniej kasyna BetchanWyścig Ruletka kontra Blackjack to wyjątkowe i odnawialne zawody kasyna Betchan. Za sprawą promocji będziecie mogli dołączyć do zmagań w których każdorazowa pula nagród szacowana jest na poziomie 3 500€. Właśnie o takie pieniądze możecie zawalczyć już teraz, szczególnie jeśli jesteście pasjonatami gier stołowych z nazwy turnieju.

W bonusie na ruletkę oraz bonusie na blackjack nagrodzonych zostanie 25 najlepszych uczestników, zatem jeśli planowaliście wyzwanie na najbliższy czas – nie wahajcie się, czas ucieka, a przy każdym stole dzieli się połowa puli, kwestia tylko, która gra przemawia do was bardziej. Jak to zatem działa dokładnie i co musicie zrobić, by otrzymać dla siebie część z wyróżnienia, szczegółowo rozpisanego w rankingu na stronie Betchan? W zależności od tego, którą grę preferujecie, możecie dołączyć do zmagań. Każde obrócone w nich 1€ pozwoli wam na zdobycie jednego punktu do rankingu generalnego. Na tej podstawie co tydzień Betchan wyłania 25 najlepszych graczy z najlepszym rezultatem. Dzielona na nich gotówka to 1 750€ przy każdej grze, po równo. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce sięgnie po 500€, co jest dość dużym wyróżnieniem, mając na uwadze szczególnie prostotę zmagań i niskie stawki początkowe na samą grę. Musicie zresztą wiedzieć, że jeśli macie szczęście i stale wygrywacie, punkty naliczane są praktycznie bez waszego wkładu własnego. Miejcie na względzie, że zakłady przy wideo slotach nie są tu w ogóle brane pod uwagę.

Turniej Blackjack vs Ruletka to wyjątkowa okazja dla fanów gier stołowych, dlatego też zdecydowanie polecamy. Regulamin tego zagadnienia z jego warunkami i zasadami dostępny jest na stronie Betchan. Dołączcie już teraz i wygrajcie jeszcze w tym tygodniu.

Sięgnij po 500€ w gotówce

Aktualne Promocje Betchan


Skomentuj