Sprint po gotówkę i free spiny co 2 dni w Betchan

Wygraj 360€ w gotówce wpromocji Sprint w BetchanCo dwa dni marka Betchan organizuje jeden z najbardziej spektakularnych wyścigów kasynowych. Za jego sprawą wydawane są nagrody pieniężne, jak również premie w postaci darmowych obrotów. O takie środki ubiegać się może każda pełnoletnia osoba, która posiada aktywne konto na stronie operatora. Wystarczy zatem przejść prostą rejestrację i już od tej chwili będziecie mogli próbować walczyć o część z 8 520 złotych, jak również 2 020 free spinów.

Liczy się tylko i wyłącznie wasza aktywność, zatem będzie to świetna okazja do tego by się przetestować i spróbować utrzeć nosa innym graczom. Jest o co walczyć, a to przecież w połączeniu z łatwymi zasadami najważniejsze. Celem gracza jest oczywiście zdobywanie punktów przy dowolnie wybranych wideo slotach. Sam sprint działa następująco – rozegrasz 1€, otrzymasz 1 punkt do rankingu. Swoje wyniki możesz dodatkowo monitorować za sprawa specjalnej tabeli zamieszczonej na stronie Betchan. Im aktywniejszy będziesz, tym lepiej dla ciebie. Ważne jest to, że przy odrobinie szczęścia z twojej strony wyjdzie niska inwestycja, która przełożyć się może nawet na 360€, które jest tu nagrodą główną. Tabelę z premiami przypisanymi do konkretnego miejsca także znajdziesz na stronie organizatora. Jest tam również widoczny regulamin samego wyścigu, gdzie dostępne są najważniejsze zagadnienia, które dotyczą zmagań, terminów, graczy.

Warunki i zasady są tu bardzo proste, bowiem określą także np. wymagany obrót, tak opisany przez firmę: „Wygrane są przyznawane z wymaganym obrotem X3 dla nagród pieniężnych oraz X3 dla darmowych zakręceń. Czas na dokonanie wymaganego obrotu wynosi 7 dni.” Po więcej informacji odsyłamy już na stronę wydarzenia.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Betchan


Skomentuj