Piracka przygoda z wygraną 4500€ + free spin w Playamo

Piracka przygoda w PlayamoAż 4 500 euro w puli a także 10 000 darmowych spinów. Oto nagroda dla najlepszych graczy PlayAmo, którzy zdecydują się wziąć udział w Pirackiej Przygodzie. To odnawialny turniej dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, którzy mogą i chcą rywalizować z innymi uczestnikami tego kasyna. Zadanie jest proste, a najlepszy zgarnie nawet 1 000 euro w gotówce! To kasa o którą warto się postarać.

Celem tego turnieju jest zdobywanie punktów. Aby po nie sięgnąć, należy między poniedziałkiem a piątkiem grać w swoje ulubione wideo sloty. Oczka wpadać będą na konto za każde 0,1 euro obrócone, natomiast każde 1 euro to dokładnie jeden punkt. Tabela rankingowa dostępna jest na stronie Playamo i możecie na nią spojrzeć w dowolnej chwili. Nagrody wypłacane są następnego dnia po zakończonych zawodach. Darmowe zakręcenia są przyznawane na slot Domnitors. Wszystkie nagrody zdobyte w wyścigu, zarówno nagrody pieniężne jak i darmowe zakręcenia muszą zostać obrócone X3.

Ponieważ jest to prosty turniej, Playamo nie przewidziało żadnych dodatkowych obostrzeń. Możecie sięgnąć po swoją część z puli już teraz, dlatego nie zwlekajcie.

Wygraj 1000€ + free spiny w Playamo

Aktualne Promocje Playamo


Skomentuj