Odbierz nawet 800zł w bonusie cashback w kasynie 7Signs

Odbierz do 800 zł przegranych środków z bonusem  cash  back w7Signs7Signs dopuszcza do wyboru jednej z kilku akcji powitalnych. Za ich sprawą możecie przykładowo zyskać podwojenie wpłaty, a nawet o 200% więcej tych środków. Dostępne jest także rozwiązanie za sprawa którego sięgniecie po cashback na poziomie 10%. I właśnie tę akcję dla was sprawdzamy. Gwarantuje ona zwrot części przegranej gotówki, którą wpłacicie po raz pierwszy na swoje konto. Macie 48 godzin na zebranie odpowiedniej wartości, po czym po kontakcie z obsługą kasyna, nastąpi zwrot na dalszą grę. Co zrobicie z taką kasą? Wszystko tu już zależy wyłącznie od was. Maksymalnie na waszych kontach pojawi się aż 800 złotych. Zainteresowani dodatkiem?

Kasyno promocja online dostępna jest tylko raz i wyłącznie dla nowych użytkowników. W istocie gwarantuje zwrot na poziomie 10% do kwoty 800 złotych, aczkolwiek minimum, które trafi na wasze konto to już 20 złotych. Będzie to zatem ciekawa alternatywa dla osób aktywnych, które jednocześnie nie wpłacają dużych pieniędzy i grają głównie po niskich stawkach dla rozrywki. Po bonus musicie się zgłosić do obsługi klienta, która dostępna jest dla was na czacie na żywo lub drogą mailową. Wystarczy zostawić wiadomość, a konsultant w ciągu maksymalnie kilku minut da znać i zrealizuje zlecenie, jeśli spełniliście wszelkie warunki dotyczące promocji. O tych warunkach i zasadach przeczytać można w regulaminie.

Znajdują się tam kluczowe informacje o tym jak odebrać bonus oraz jak nim następnie obracać. Przypominamy przy tym, że możecie skorzystać z jednej akcji powitalnej. Dzięki temu sami zadecydujecie o tym, który pomysł jest dla was najkorzystniejszy i najciekawszy finansowo. 7Signs kusi, my z kolei odsyłamy dalej!

Odbierz cashback

Aktualne Promocje 7Signs


Skomentuj