Telefoniczny bonus 70% do kwoty 200€ w AstralBet

Mobilny bonus w AstralbetJeśli nie lubisz poniedziałków, ale jednocześnie cenisz sobie grę na urządzeniach mobilnych w kasynach sieciowych, dobrze jest zwrócić uwagę na promocję AstralBet. Ten operator rozrywki zdecydował się wdrożyć reload bonus, czyli doładowanie gotówkowe, które zrealizować można tylko w poniedziałki. Na jego podstawie wasza wpłata zostanie powiększona o 70% nawet do kwoty 200 euro (lub ekwiwalent w dolarach, jeśli korzystacie z takiej waluty). Sekcja Moje promocje jest dostępna dla każdego zarejestrowanego użytkownika i właśnie tam znajdziecie zyskane środki. By po nie sięgnąć wystarczy przejść na stronę i wybrać niebieski przycisk „Odbierz teraz”.

Minimalna wpłata, która uprawnia do udziału w przedsięwzięciu to już 20 euro, aczkolwiek maksymalna stawka, co zaznaczyliśmy wyżej jest znacznie wyższa. Oczywiście kasyno uprawnia do promocji raz w tygodniu, dlatego wpłaty należy dokonać maksymalnie do godziny 23:59 w poniedziałki, gdyż po tym terminie środki premiowe nie będą już przyznawane. Oczywiście gotówka do wykorzystania będzie wyłącznie w wideo slotach na tabletach i smartfonach.

W regulaminie przeczytacie m.in., że konieczne jest 35-krotne obrócenie środkami bonusowymi. Dopiero po realizacji tego prostego założenia możliwe będzie ich dalsze wypłacenie na wasze konta bankowe.

Odbierz mobilny bonus 70% do kwoty 200€

Aktualne Promocje AstralBet


Skomentuj