Odbierz do 750 free spinów dziennie w BetAmo

Wyścigi o darmowe zakręcenia w BetAmoWyścigi o darmowe zakręcenia to całkowita nowość kasyna BetAmo. Marka zdecydowała się odejść od wcześniejszych założeń i na podstawie wielomiesięcznych badań dostosować swój event do obecnych trendów. Efekt jest naprawdę niezwykły, każdego dnia wydawanych będzie bowiem 750 free spinów. Do walki o nie możecie dołączyć również i wy.

Każda z edycji trwa dokładnie 90 minut, a pierwsza dostępna będzie punktualnie o godzinie 18:00. Możecie się zatem dołączyć do tej batalii, szczególnie, że za pierwsze trzy miejsca przyznaje się odpowiednio 60, 45 oraz 30 zakręceń. Jeśli interesują was takie zmagania, dowiedzcie się jak sięgnąć po dodatek i jakie są ogólne warunki uczestnictwa.Sam wyścig slotowy będzie dla was dostępny już teraz. Jest też w pełni odnawialny, dlatego grać można dosłownie każdego dnia bez ograniczeń. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie by wygrywać co dzień. Celem chętnych jest zdobywanie punktów. Liczy się gra jedynie przy wideo slotach za prawdziwe pieniądze. Po zalogowaniu wybierzcie zatem automat i… grajcie. Za każde postawione 1€ otrzymacie 1 punkt do rankingu generalnego. Pełen ranking widoczny jest na stronie BetAmo, gdzie znajdziecie również listę poprzednich zwycięzców jak również pełen regulamin. A te warunki i zasady są tu szalenie proste, wsparte zresztą przez licznik, który odlicza nam czas do startu kolejnej edycji.

Turniej gier slotowych od BetAmo będzie dla was ciekawym wyzwaniem, które każdego dnia gwarantuje nagrody i premie dla 10 najlepszych graczy. Czy znajdziesz się w tym gronie? To zależy już tylko i wyłącznie od ciebie. Nie zwlekaj, ale jednocześnie bez zbędnego pośpiechu, akcja jest w końcu odnawialna.

Odbierz 750 darmowych zakręceń

Aktualne Promocje BetAmo


Skomentuj