Wyścig slotów 6 000 PLN + 1 500 free spinów w BetAmo

BetAmo turniej z extra gotówką i free spinamiCzy chciałbyś brać udział w turniejach organizowanych co dwa dni? A może chciałbyś rywalizować o nagrody gotówkowe jak również każdorazowo o kilkadziesiąt free spinów? Wszystko to udostępnia ci obecnie Betamo. Ich wyścigi slotowe startują właśnie co dwa dni i co najważniejsze, ich odnawialność pozwoli ci wygrywać coraz to więcej gotówki.

Nie ma tu limitu udziału, więc jeśli dobrze ci idzie, wygrywać będziesz systematycznie. Jedyne co musisz zrobić, to przejść na stronę operatora, wybrać wideo slot, który cię interesuje i… grać za prawdziwe pieniądze. Każdy wykonany obrót na 0,1€ zapewni ci punkty do rankingu generalnego. Im więcej ich wywalczysz, tym lepsza pozycja końcowa. Kasyno internetowe Betamo oferuje 75 nagród co dwa dni, a wśród nich pula pieniężna na poziomie 6 000 złotych oraz 1 500 darmowych obrotów. Właśnie tyle zostanie podzielone na najlepszych uczestników o których mowa. Możesz do tego grona dołączyć już dziś, szczególnie, że zasady udziału są naprawdę proste. Nie trzeba się tu nawet zapisywać, wystarczy podjąć rywalizację w dowolnym automacie, a tych jest naprawdę dużo. Dostarczane są przez takie studia jak BetSoft, NetEnt, Endorphina czy Play N’ Go i Yggdrasil. Możecie zatem przebierać w ofertach. Pełen ranking, gdzie sprawdzicie swoją obecną pozycję, znajdziecie bezpośrednio na stronie internetowej operatora.

Do tego dochodzą warunki i zasady, które rozpisano zaledwie na sześć punktów. Taka lektura zajmie wam zatem nie więcej niż kilkadziesiąt sekund. Pamiętajcie jedynie, że spiny przyznawane są w grze Spinsane, a kwotą wywalczoną w promocji należy trzykrotnie obrócić. To wystarczy do tego, by grać i spróbować zwyciężać!

Zgranij bonus gotówkowy z free spinami

Aktualne Promocje BetAmo


Skomentuj