Halloweenowa codzienna pula nagród 22 500 zł w Betsafe

Loteria halloweenowa BetsafeDla jednych Halloween to świetna okazja do przebierania się, imprezowania, zbierania cukierków od sąsiadów. Dla innych to zaś okazja na dodatkowe wygrane i nagrody w kasynach. Wiele marek hazardowych organizuje bowiem ciekawe wydarzenia związane z tym świętem. Jedną z nich jest kasyno Betsafe, które ma dla swoich klientów Turniej Spekstrachularne Halloween z pulą 315 000 złotych.

Turniej-loteria w Betsafe

Najnowsza promocja w kasynie Betsafe wystartowało 19 października, od 00:00 (CEST) i trwać będzie do 1 listopada 2021 r., do 23:59 (CET). Choć jest nazywane turniejem Spekstrachularne Halloween, to jednak mamy tu do czynienia z typową loterią. Naszym zadaniem jest zapisanie się do tej akcji oraz granie każdego dnia na slotach. Za każde 90 złotych obrócone w dowolnych slotach dostaniemy 1 los na loterię. Bardziej atrakcyjne dla nas będą jednak sloty z "Halloweenowej Selekcji", albowiem tutaj za postawione 90 złotych dostaniemy aż 5 losów. Wśród tych gier znajdują się: Lucky Halloween, Esqueleto Mariachi, Lucky Little Devil, The Magic Cauldron - Enchanted Brew, Curse of the Werewolf Megaways, Madame Destiny Megaways, Book of Dead, Halloween Jack, Happy Halloween, Mental oraz Halloween. Każdy z klientów ma szansę zdobyć do 75 losów dziennie, co zwiększa szanse na zdobycie nagród. Tych zaś jest nieco ponad 100 o wartości 22 500 złotych każdego dnia. Wygrać można:

1 x 4500 złotych

2 x 1800 złotych

3 x 1125 złotych

5 x 450 złotych

Nagrody nie mają dodatkowych warunków obrotu, przez co od razu znajdą się na kontach szczęśliwych graczy. Więcej na stronie kasyna Betsafe.

Wygraj 4 500zł w upiornej loterii

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj