Pula nagród 6 000 000 PLN w turnieju w Betsafe

Zgarnij część z puli 6 000 000 złotych w Betsafe18 560 złotych dziennie i 150 graczy każdego tygodnia. Tak wyglądają podstawowe informacje z zakresu bonusu Betsafe. To znane kasyno internetowe wyda za sprawą swojego bonusu 6 000 000 złotych. Tak, dobrze widzicie, chodzi o sześć milionów złotych. Taka promocja to prawdziwy rynkowy skarb, zatem jeśli planowaliście zapolować na dużą kasę, będzie to prawdopodobnie najlepsza okazja tego roku.

Do tego jedyne co musicie robić, to po prostu grać we wskazane wideo sloty. Oficjalna lista z tego zagadnienia zawiera wyłącznie automaty od Pragmatic Play, które jest współorganizatorem całego przedsięwzięcia. Tym samym poznacie jego największe hity, w tym rzecz jasna klasyczne Wolf Gold. Turniej rozpoczął się 16 stycznia. Z początku miał trwać tylko do połowy lutego, aczkolwiek marka wydłuży go zapewne aż do lipca. W tym czasie wystarczy grać w gry, które wymienimy poniżej za nie mniej niż 2 złote od obrotu. Wygrywać będą ci gracze, którzy zakręcą najczęściej. Tylko do was zatem zależy, jakie miejsce ostatecznie zajmiecie. Do jakich hitów musicie przysiąść? Są to kolejno olf Gold™, Mustang Gold™, Sweet Bonanza™, John Hunter Scarab Queen™, Ancient Egypt Classic™, Chilli Heat™, Diamond Strike™, Buffalo King™, Extra Juicy™, Release the Kraken™. Jak zaznaczył organizator, do zestawienia mogą trafić nowe hity, dlatego też wypatrujcie regulaminu dostępnego na samej stronie.

Te warunki i zasady określają dokładne terminy wszystkich turniejów dostępnych na stronie. Harmonogram będzie dla was przydatny, ponieważ są do niego przypisane również nagrody o które się będziecie ubiegać. A 48 tysięcy za każdym razem to wabik, wobec którego nie przejdziemy przecież obojętnie.

Zgarnij część z puli 6 000 000 złotych.

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj