Zarejestruj się i odbierz 5 free spinów w Betsafe

Akademia kasyna Betsafe z 50 free spinamiAkademia kasyna Betsafe to najnowsza propozycja tejże marki. Jeśli zatem polujecie na udane przedsięwzięcia i chcecie się wzbogacić o odpowiednie środki – nie zwlekajcie, te czekają na was już w tej chwili. Ich najnowszy bonus aktywny będzie aż do końca kwietnia. W tym czasie jedyne co musicie zrobić, to zapisać się na stronie. Taki proces trwa zwykle tylko do kilku minut.

Po wszystkim marka nagrodzi was darmowym bonusem5 darmowymi obrotami, które będziecie mogli zrealizować na Twin Spin. W ten sposób nie tylko przybliżycie sobie słynny automat, ale dodatkowo zyskacie pierwszą z trzech szans do wygrania odpowiednio dużych pieniędzy. Zainteresowani? Wchodzicie w to? W takim razie czekają na was dwie premie. Pierwsza z nich to podwojenie dokonywanego pierwszego depozytu. Zapewni on o 100% więcej środków nawet do 400 złotych. Minimalna wpłata na tym etapie wynosi zaledwie 40 złotych, dzięki czemu skorzystacie z akcji nawet wówczas, gdy macie niewielkie pole do manewru. Jednocześnie, jeśli w tym samym dniu zagracie za co najmniej 130 złotych, otrzymacie kolejną paczkę free spinów. Tym razem będzie ich dziesięć razy więcej. 50 sztuk trafi do was na grze Grand Spinn Superpot. Środki będą dostępne automatycznie, a wy od razu możecie przejść do automatu i zacząć ich realizację.

Naturalnie, jak zawsze na tym etapie, radzimy wam zapoznać się z regulaminem. Betsafe przygotowało kilka kolejnych punktów, które określają warunki i zasady gry. W ten sposób bez trudu nauczycie się podstawowych pojęć i szybciej obrócicie gotówką. Bo aby ją wypłacić na swoje konto bankowe, musicie dokonać 45-krotnego obrotu. Spróbujcie, bo czas ucieka!

Odbierz 5 free spinów z rejestracją

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj