Odbierz do 720 free spins z Halloweenową promocją w kasynie

Oryx Network Promotion w Vulkan VegasPrzed nami Halloween, czyli jedno z najbardziej znanych świąt na całym świecie. Moda na przebieranie się już lata temu dotarła nad Wisłę. Dzięki temu możemy znaleźć w sklepach mnóstwo produktów, przebrań, brać udział w imprezach. Także i w kasynach możemy liczyć na promocje związane z tym świętem. Świetnym przykładem jest Oryx Network Promotion z setkami spinów dla klientów Vulkan Vegas. W kasynie Vulkan Vegas ma miejsce ostatnia sieciowa promocja w tym roku, która zapewnia klientom możliwość zdobycia setek darmowych spinów. Wyznaczone są tu bowiem codzienne kamienie milowe i turnieje.

W ramach tej akcji można liczyć na

  • nawet 720 free spinów za ukończenie wszystkich kamieni milowych;

  • nawet 500 free spinów z każdego z 5 turniejów.

Sama promocja dostępna jest od 7 do 31 października 2023 roku. Na stronie kasyna można zapoznać się z pełnym harmonogramem kamieni milowych i turniejów. W przypadku tych pierwszych mamy każdy dzień z misją do wykonania oraz nagrodą do odebrania.

Warto oczywiście mieć na uwadze, że kamienie milowe czy turnieje związane są tylko z kilkoma wybranymi grami, na których to należy obstawiać zakłady. To między innymi Sevens Fire Fancy, Fruits Deluxe, Professor Big Win, Mystery Mine, Book of Madness, Xploding Pumpkins, Cai Fu Emperor Ways. Więcej informacji o nagrodach, obrocie i innych warunkach można znaleźć w regulaminie na stronie kasyna Vulkan Vegas.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi akcjami jak turniej Lock, Stock i Slots z pulą 100 000 PLN czy tygodniowym przeglądem nowych automatów, także z pulą 100 000 PLN.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj