Dołącz do turnieju z pulą nagród 120 000 PLN w Betsson

Trzy turnieje, trzy podróże w turnieju Betsson120 000 złotych w puli brzmi dobrze? Jasne! Betsson przygotował turniej o którym warto napisać. Za jego sprawą wydana zostanie m.in. nagroda główną, którą w tym przypadku będzie ekskluzywna wycieczka, warta aż 1/3 całej wartości podanej w pierwszym zdaniu. Szaleństwo?

Naszym zdaniem jedna z najciekawszych akcji roku, zwłaszcza, że dołączyć do niej może każdy zarejestrowany gracz tej marki. Do tego, wszyscy mają tu praktycznie równie duże szanse. Jeśli zatem cenicie sobie wideo sloty, dołączcie już teraz do jednego z trzech turniejów satelitowych tejże firmy. Ogromne pieniądze to jedno, ale nagrodzonych zostanie aż 1 000 śmiałków. W tym gronie możesz się znaleźć i ty! Granica Kosmosu, bo tak nazywa się ten turniej, podzielona została na trzy etapy. Odbywać się będą kolejno w dniach 8-15.10, 5-12.11 oraz 3-10.12. W tym czasie możecie się ubiegać o swoje punkty. Te zdobywacie poprzez rywalizację we wskazanych wideo slotach. Każde z zawodów wybiera odrębne gry, obecnie są to m.in. Wolf Gold™, Great Rhino™, Mustang Gold™, Hot Safari™, Honey Honey Honey™, The Great Chicken Escape™, Tree of Riches™. Ich pełna lista dostępna jest oczywiście na stronie bonusu od Betsson, gdzie znajdziecie dodatkowo rozpiskę poszczególnych nagród dla każdego miejsca. To nie lada gratka, dlatego warto będzie tam od razu zajrzeć.

Turnieje są dostępne już teraz i możecie się do nich zapisać natychmiastowo. Pojedynczy wygrany obrót daje wam szanse wygranej. Liczy się to, kto w jednym zakręceniu zgarnie możliwie najlepszy przelicznik. Jest zatem prosto i przyjaźnie. W razie wszelkich pytań możecie jednakże liczyć na pomoc obsługi klienta przez czat na żywo.

Zdobądź dodatkową gotówkę lub wycieczkę VIP

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj