58 500 PLN do wygrania codziennie w promocji Betsson

2 miliony zł w nagrodach pieniężnych do podziału w turnieju BetssonTo jedna z największych loterii tego roku! Betsson za jej sprawą wyda nagrody pieniężne o wartości 1,8 mln złotych. Aż trudno w to uwierzyć, prawda? Do końca września, czyli do 30-go dnia tego miesiąca, każdego dnia, firma wydawać będzie bonusy kasynowe o wysokości 58 500 zł. Jak dołączyć do tego szalonego wyścigu?

To naprawdę nic trudnego, a całe zagadnienie można skrócić do trzech punktów. Po pierwsze zapisz się na stronie organizatora naciskając pomarańczowy przycisk (po zalogowaniu się) z poziomu strony bonusu. Następnie graj we wskazane gry z obrotem nie niższym niż 1,80 zł od pojedynczego spina. Za każde 45 złotych, które rozegracie w ten sposób, otrzymacie jeden los do dziennej loterii. Aby zwiększać swoje szanse, możecie każdego dnia zdobywać nawet 100 losów. Na stronie znajdziecie nagrody przypisane do poszczególnego miejsca loterii, jak również spis zwycięzców z danego dnia. W ten sposób dowiecie się np., że nagrodą główną jest tu 12 500 złotych, co jest wydawane każdego dnia. Pełna lista nagród widoczna jest na stronie, z kolei gry wymagany do zabawy opisane są obok. Są one zależne od dnia, tj. np. w poniedziałki są to wideo sloty, ale już we wtorki gry z kasyna na żywo. Ich pełna lista rozpisana jest przez Betsson i widoczna jest przed zapisami.

1 800 000 złotych to ogromne pieniądze, a wy każdego dnia możecie wywalczyć solidną ich część. Poznajcie się z regulaminem oraz jego warunkami i zasadami, a następnie dołączcie do zmagań. Betsson gwarantuje świetną zabawę i ogromne możliwości. Czy sięgniecie po nie już teraz?

Zagraj w turnieju

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj