200 nagród do wygrania z 10 000 zł w gotówce w Betsson

Graj w gry z jackpotem i sięgnij po bonus BetssonBetsson zdecydowanie popiera akcję Zostań w Domu! Na kwiecień zaprezentowano wyjątkową akcję, która każdego tygodnia nagradzać będzie najlepszych graczy. I co najważniejsze, wcale nie jest powiedziane, że musisz inwestować ogromne pieniądze, by wygrywać. Może się okazać tak, że wystarczy ci jedno zakręcenie!

Jak to możliwe? Cała promocja skierowana jest do aktywnych graczy, którzy mają już swoje konto. Należy się zatem na nie zalogować, a następnie w specjalnie przygotowanym do tego dziale zapisać poprzez kliknięcie przycisku „Zapisz się teraz”. W ten sposób dołączycie do zabawy i od tej chwili będziecie brani pod uwagę przy wyborze kolejnych nagród. A co tydzień można wygrać nawet 10 000 zł! Gdy się zapiszecie, wystarczy wybrać dowolnie wybraną przez siebie grę. Automatów na stronie Betsson znajdziecie kilkaset. W ten też sposób nie tylko poznacie wyjątkowe wideo sloty, ale włączycie się do walki o grubą kasę! Waszym celem jest gra w gry za minimalną stawkę 1,60 zł od obrotu. Liczy się mnożnik waszej wygranej. Świetny przykład przytacza tu samo kasyno, dlatego pozwolimy sobie go wkleić: „Przy zakładzie 4 PLN i wypłacie 34,40 PLN Twój wynik to 8,6 punktu, ponieważ tyle wynosi mnożnik. Pod uwagę będzie brany Twój największy wynik spośród wszystkich czterech etapów promocji.” – wygląda łatwo, prawda? Do tego nie wymaga od was wielkiej fortuny.

Promocja w kasynie internetowym trwa do końca kwietnia zawsze od czwartku do niedzieli kiedy to jest rozliczana. Ranking z przypisanymi nagrodami znajdziecie na stronie. To aż 200 osób co tydzień. Dodatkowo, można się też ubiegać o nagrodę główną, która trafi do osoby, która zapewni sobie najlepszy przelicznik ze wszystkich.

Wygraj 20 000 złotych w gotówce

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj