Bonus 25 zł w poniedziałki w kasynem na żywo w Unibet

Tylko w PONIEDZIAŁKI - Wygrywaj na żywoNie lubię poniedziałku. Pewnie wiele osób sobie to powtarza, gdy zaczyna się nowy tydzień. Nie jest to zdecydowanie nasz ulubiony dzień, jednak w kasynie Unibet może się takim stać. Otóż przygotowana została specjalna oferta, dzięki której można tego dnia zdobyć bonus.

W poniedziałki możemy grać w kasynie Unibet na żywo. Czeka na nas Ruletka, Blackjack, Monopoly Live czy Money Wheel. Wybieramy dla siebie po prostu dowolną grę Evolution w Kasynie na żywo, a za spełnienie określonych warunków, otrzymamy środki bonusowe na kolejne rozgrywki. Oferta ta aktualnie dostępna jest w każdy poniedziałek, więc możemy z niej regularnie korzystać na początek każdego tygodnia. Konieczne jest za każdym razem zapisanie się do akcji. Później zaś naszym głównym zadaniem jest obrócić co najmniej 125 PLN w Kasynie na żywo przy stolikach Evolution. Za to otrzymamy środki bonusowe o wartości 25 PLN do wykorzystania w Kasynie na żywo.

Trzeba jednak pamiętać, że promocja ta związana jest z warunkami obrotu. Otóż konieczne jest obrócenie środków bonusowych 35 razy w kasynie, aby zostały spieniężone. Warunki obrotu bonusem muszą zostać przez nas spełnione w ciągu 30 dni. W przeciwnym wypadku środki bonusowe przepadają. Więcej informacji o tej ofercie można znaleźć na stronie internetowej kasyna Unibet.

W tym samym czasie możemy skorzystać z różnych innych ciekawych ofert. Czekają na nas między innymi: FriSpinowy piątek w Unibet, Jackpoty ze zwrotem gotówki, Codzienne wyścigi Hexapro o 31 000 euro, Noworoczne Misje Bingo - 2 500 PLN czy też Co wtorek 15 PLN w doładowaniu Bingo.

Odbierz bonus 25 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj